Przełom w praniu z linią pralek Samsung Crystal Blue

Przełom w praniu z linią pralek Samsung Crystal Blue

Przełom w praniu z linią pralek Samsung Crystal Blue
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.06.2015 15:51

Postęp technologiczny wpływa na każdy aspekt naszego życia. W ostatnim czasie ogromnemu przeobrażeniu uległo też prowadzenie gospodarstwa domowego. Dzięki nowym technologiom wprowadzonym m. in. przez Samsung, pranie ubrań nabrało zupełnie nowego wymiaru.

Warto przyjrzeć się nowym technologiom zaprezentowanym przez Samsung, takim jak Eco Bubble, Super Speed i Bubble Soak. Każde z nich ma na celu zapewnienie konsumentom osiągnięcie nieskazitelnie czystego prania.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań stosowanych w pralkach, m. in. w modelu Samsung Crystal Blue WW600. jest technologia Eco Bubble. Zasada działania jest prosta – wytwarzane są bąbelki z powietrza, wody i detergentu. Takie rozwiązanie wspomaga działanie środków czyszczących, ułatwiając ich wnikanie w zabrudzoną tkaninę, a w efekcie dając perfekcyjną czystość. Aktywna piana spieniania jest nie tylko na początku prania, ale także w trakcie trwania całego cyklu, dzięki czemu usuwanie plam jest jeszcze bardziej efektywne. Technologia sprawdza się w niskich temperaturach, dzięki czemu pralka zużywa mniej energii elektrycznej, zaś niska temperatura chroni tkaniny przed niszczeniem.
Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem pralkach Crystal Blue jest wydłużony cykl prania w skład którego wchodzi namaczanie w pianie. Wybierając ten tryb, pranie zostaje pochłonięte przez bąbelki na dłuższy okres, dzięki czemu detergent łatwiej rozpuści uciążliwe plamy. Użytkownik może wybrać jeden z czterech różnych cykli –. Bawełna, Syntetyczne, Dżinsy / Dziecięce. Czas prania zostaje wydłużony o pół godziny.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kolejnym rozwiązaniem stosowanym w pralkach firmy Samsung jest błyskawiczne pranie dostępne w programie Super Szybkim, skracające czas całej operacji do 5. minut. Prędkość wirowania została podwyższona, co znacznie ogranicza czas trwania całego procesu. Dodatkowo, w trakcie namaczania pranie zraszane jest nie tylko od dołu, ale również od góry – dzięki czemu wzrasta efektywność wnikania detergentu. Górny zraszacz pracuje również podczas płukania, przez co trwa ono krócej. Połączenie tych dwóch elementów gwarantuje pranie szybkie, dobrze odwirowane.

Źródło: Materiał prasowy / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)