Przegraj filmy z VHS na DVD: Video-Grabber URZ0192

Przegraj filmy z VHS na DVD: Video-Grabber URZ0192
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.09.2012 11:36, aktual.: 03.09.2012 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czasami warto wrócić do miłych chwil z przeszłości, zwłaszcza, że były one uwiecznione na tzw. "pamiątkę". Wiele z tych wspomnień zapisanych jest na kasetach video, które teraz można w łatwy sposób przenieść do postaci cyfrowej jak płyta DVD, czy plik AVI.

Cabletech wprowadził na rynek urządzenie Video-Grabber URZ0192. które pozwala na zgrywanie obrazu i dźwięku z urządzeń analogowych oraz cyfrowych. Produkt ten będzie idealny dla osób, które zamieniły magnetowid na odtwarzacz DVD, a pozostałością po tym zapomnianym już urządzeniu są stosy kaset video.

Video-Grabber Cabletech w prosty sposób umożliwi zgranie ich zawartości na dysk komputera. Jeśli dane ujęcie jest szczególnie ciekawe użytkownik może dodatkowo zrobić zdjęcie, za pomocą przycisku do przechwytywania obrazu. Dołączone oprogramowanie, oprócz kopiowania treści, pozwoli także na prostą edycję obrazu, np. wstawianie efektów czy tekstu. Urządzenie pozwala także skonwertować zgrany materiał do różnych formatów, np. DVD, MP4. AVI itp.

Sugerowana cena detaliczna: *ok. 100 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)