Produkty SteelSeries dla fanów Medal of Honor

Produkty SteelSeries dla fanów Medal of Honor
Źródło zdjęć: © Platinet

26.10.2010 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent akcesoriów dla graczy SteelSeries wprowadził na polski rynek limitowaną serię akcesoriów sygnowanych grafiką najnowszej gry Medal of Honor. W ofercie znalazła się klawiatura 6G V2, myszka Xai oraz podkładka QCK

Klawiatura Steelseries 6G V2 Medal of Honor USB/PS2

Limitowana wersja klawiatury 6. V2 wzorowana jest na wielokrotnie nagradzanej wersji 7G. Jej konstrukcja sprawia, że użytkownik ma możliwość uzyskania dużej liczby działań na minutę. Czas reakcji to 1 m/s. Klawiatura ma pozłacane styki mechaniczne pod klawiszami i pełny anti-ghosting, który pozwala na wciśnięcie wszystkich przycisków jednocześnie, przy czym każdy działa indywidualnie.

Obraz
© (fot. Platinet)

Sugerowana cena detaliczna brutto to 329,0. zł.

Mysz Steelseries Xai Medal of Honor

Najnowsza wersja popularnego modelu myszki Xai nadaje się zarówno do codziennej pracy, jak i dla profesjonalnych graczy. Jej powierzchnia została stworzona z mikroskopijnych mat przeciwpoślizgowych. Myszka Xai wyposażona jest w osiem przycisków, w których można zaprogramować do 20. wpisów. Ciekawostką jest umieszczony na spodzie Xai niewielki ekran LCD. Można na nim wyświetlać jaki profil w danej chwili jest włączony oraz funkcje myszy. Model Xai posiada rozdzielczość 5001 DPI. Czujnik przetwarza 12000 obrazów na sekundę.

Sugerowana cena detaliczna brutto to 299,0. zł.

Podkładka QCK Warrior Medal of Honor

Podkładka QCK Warrior z limitowanej serii Medal of Honor to wysokiej jakości podkładka wykonana z materiału, który zapewnia pełną kontrolę na myszką, a przy okazji jest bardzo miły w dotyku. W odróżnieniu od innych podkładek tego typu jest bardzo wytrzymała, a niewielkie rozmiary powodują, że mieści się na każdym biurku.

Sugerowana cena detaliczna brutto to 39,90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)