Produkty firmy Formac dostępne na polskim rynku

Produkty firmy Formac dostępne na polskim rynku

Produkty firmy Formac dostępne na polskim rynku
Źródło zdjęć: © iSource
06.01.2010 12:33, aktualizacja: 06.01.2010 13:01

Firma iSource, wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce, poszerza ofertę
o sprzęt firmy Formac, niemieckiego producenta monitorów i akcesoriów komputerowych

Formac to marka, która od dawna słynie z produkcji doskonałej jakości monitorów oraz akcesoriów do komputerów. Pierwotna oferta firmy skierowana była do użytkowników Mac, jednak po ujednoliceniu standardów złącz, produkty te są stosowane również do komputerów z innymi systemami operacyjnymi. Główny asortyment firmy stanowią obecnie monitory LCD przeznaczone do grafiki i kontroli koloru. Obok monitorów, Formac produkuje ultraszybkie przenośne dyski twarde oraz konwertery analogowo-cyfrowe. Dostępne są również bardzo ciekawe rozwiązania do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB.

Obraz
© (fot. iSource)

- _ Oferta Formac z pewnością zaciekawi polskich Mac-userów. Już na pierwszy rzut oka, zarówno monitory, jak i dyski zbudowane zgodnie z zasadami designu marki Apple, robią ogromne wrażenie estetyczne. Jednak, co najważniejsze, gwarantują intuicyjną obsługę i niezawodność _ - mówi Anna Pudło, Product Manager iSource S.A.

Dyski z kolekcji Maxi to idealne rozwiązanie dla posiadaczy zarówno Maków, jak i PC. Duża pojemność, kompaktowa obudowa i szybkie dyski sprawiają, że sprawdzają się idealnie przy cyfrowej obróbce audio i video, projektowaniu graficznym, a także jako urządzenie do wykonywania kopii zapasowych. Dyski mają potrójny interfejs - wbudowane porty FireWire 40. i FireWire 800, umożliwiające przepustowość odpowiednio 400 i 800 Mbit/s, a także port USB 2.0 o przepustowości do 480 Mbit/s. Urządzenia są dostępne w kolorze czarnym i białym oraz pojemnościach od 500 GB do 2 TB. Produkty chroni 2-letnia gwarancja.

Obraz
© (fot. iSource)

Ofertę Formac wzbogaca 23-calowy monitor W2300-1 Full HD. Jest to monitor LCD o maksymalnej rozdzielczości: 192. x 1080. Możliwości nowego monitora docenią szczególnie zawodowi graficy i fotograficy. Nowy monitor posiada matrycę Premium MVA o poszerzonych możliwościach wyświetlania barw.

Pełna oferta Formac znajduje się na stronie www.isource.pl i jest do nabycia w salonach partnerów i resellerów firmy iSource S.A., a także w Media Markt, Euro RTV AGD, Saturn, Komputronik oraz sklepach Apple Premium Reseller - iSpot, Cortland oraz USE.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)