Procesory VIA Nano na Electronica 2008

Procesory VIA Nano na Electronica 2008

Procesory VIA Nano na Electronica 2008
12.11.2008 15:20, aktualizacja: 12.11.2008 16:38

VIA Technologies, Inc, zapowiedziała publiczny debiut
procesora VIA Nano oraz szeregu zaawansowanych zintegrowanych płyt
głównych, urządzeń peryferyjnych i kompletnych systemów na targach
Electronica 2008, odbywających się w Monachium

*VIA Technologies, Inc, zapowiedziała publiczny debiut procesora VIA Nano oraz szeregu zaawansowanych zintegrowanych płyt głównych, urządzeń peryferyjnych i kompletnych systemów na targach Electronica 2008, odbywających się w Monachium *
Na stoisku VIA prezentowane będą przyszłościowe, kompaktowe i energooszczędne systemy x86. Platforma procesorowa VIA Nano sterować będzie czterema wyświetlaczami panelowymi jednocześnie, prezentując elastyczne możliwości odtwarzania wideo Hi-Def i ruchomego paska informacyjnego. Prezentowane będą także inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki domowej oparte na panelu dotykowym VIA VIPRO jako jednostce sterującej, oraz VIA ARTiGO jako odtwarzacz mediów.

Obraz

Wśród demonstrowanych płyt głównych znajdą się najnowsze płyty VIA EPIA Pico-ITX, Nano-ITX i Mini-ITX, tj. VIA EPIA-P700. EPIA-N700 i EPIA-M700. Goście będą mogli również zapoznać się z niedawno zapowiadaną płytą główną VIA EPIA-P710 Pico-ITXe w konfiguracji łączonej Pico-I/O a także nową płytą VIA VB8001 – pierwszą z procesorem VIA Nano.

Prezentowane produkty systemowe to między innymi VIA VIPRO –. cienki i pasywnie chłodzony, panelowy system PC idealny do interfejsów UNI, kiosków multimedialnych i systemów zarządzania flotami - przedni panel zgodny z IP65 jest odporny na kurz i wodę. Na stoisku znajdzie się również VIA vmpc montowany w standardzie VESA, umożliwiające błyskawiczne przekształcenie każdego standardowego monitora w kompletny system z wyświetlaczem.

Serwery SMB i produkty NAS obejmują szereg płyt głównych i obudów dla rynku serwerów domowych. Przedstawimy również ultrakompaktowy minikomputer stacjonarny VIA ARTiGO w roli odtwarzacza mediów i serwera domowego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)