Premierowa prezentacja najnowszej obudowy Xenic 6030

Premierowa prezentacja najnowszej obudowy Xenic 6030

29.05.2009 10:36, aktual.: 29.05.2009 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maxcube zaprezentuje na tegorocznych targach Computex w Taipei cały wachlarz swoich produktów. Goście będą mogli poznać nowe obudowy najwyższej jakości, zasilacze PSU, systemy chłodzące i storage oraz inne akcesoria komputerowe.

Maxcube International, projektant i producent obudów i akcesoriów PC, weźmie udział w targach Computex 200. - największych targach IT w Azji i drugich pod względem wielkości na świecie. Targi odbędą się w Taipei na Tajwanie w terminie od 2 do 6 czerwca.

Obraz

Firma Maxcube będzie po raz pierwszy obecna na targach w nowej Hali Nangang na stoisku J1226. Stoisko firmy nawiązuje do nowoczesnych technologii i jest odzwierciedleniem futurystycznej stylistyki obudów. Oprócz flagowych produktów, obudów Amoris 6010, Maxcube po raz pierwszy zaprezentuje najnowszą obudowę Xenic 6030, jak również całą linię obudów i zasilaczy PSU. Maxcube posiada w swoim portfolio szeroki wachlarz urządzeń PSU posiadających certyfikaty 80Plus i SLI - od modeli 550W do 1000W. Na stoisku będzie można zobaczyć całą ofertę firmy - od systemów chłodzenia i storage po szeroką gamę akcesoriów, takich jak ostatnio wprowadzony na rynek uniwersalny zasilacz do notebooków Maxcube 95W Power Slim.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)