Praca marzeń. Śpij przez 6 godzin, a zapłacą ci 5 tysięcy złotych

Praca marzeń. Śpij przez 6 godzin, a zapłacą ci 5 tysięcy złotych

Praca marzeń. Śpij przez 6 godzin, a zapłacą ci 5 tysięcy złotych
Źródło zdjęć: © 123RF
Arkadiusz Stando
05.10.2019 08:32

Kto by nie chciał dostać pieniędzy za sen. Brzmi to, jak marzenie, ale dziś może się ziścić. Firma Dormeo oferuje 5 tysięcy złotych za sześć godzin snu. Jest pewien haczyk.

Praca marzeń czeka na chętnego. Firma Dormeo zapłaci 5 tysięcy złotych osobie, która przez 6 godzin będzie spać na materacu. Jest tylko jeden haczyk w całej umowie. Trzeba to zrobić w jednym z warszawskich centrów handlowych. Niewątpliwie znajdzie się jednak godny tego zadania śmiałek.

Wystarczy 6 godzin snu na materacu w centrum handlowym, aby zarobić 5 tysięcy. To jednak oferta jednorazowa. Dzień roboczy odbędzie się w sobotę 12 października, w godzinach 12-18. Firma przyjmuje zgłoszenia do 6 października.
Dodatkowo, osoba która podejmie się pracy, otrzyma specjalny strój służbowy, a pracodawca oferuje posiłki w czasie pracy oraz zakwaterowanie nocne i koszty dojazdu, jeśli będzie to wymagane.

NASA też płaci za spanie

Od czasu do czasu NASA poszukuje kandydatów do pracy, chętnych leżeć w łóżku kilkadziesiąt dni. I w tym przypadku też można nieźle zarobić. Ostatnim razem za 70 dni spędzonych w wygodnym łożu, NASA płaciła aż 15700 dolarów.
Aczkolwiek tutaj wyglądało to trochę inaczej. Oprócz leżenia w łóżku, kandydaci musieli jeść, ćwiczyć a nawet myć się, będąc cały czas w tej samej pozycji. Przez okres badania naukowcy mają cały czas monitorować stan zdrowia oraz zmiany w organizmach badanych.

Źródło: PulsHR

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)