Praca marzeń. Śpij przez 6 godzin, a zapłacą ci 5 tysięcy złotych

Praca marzeń. Śpij przez 6 godzin, a zapłacą ci 5 tysięcy złotych
Źródło zdjęć: © 123RF
Arkadiusz Stando

05.10.2019 08:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto by nie chciał dostać pieniędzy za sen. Brzmi to, jak marzenie, ale dziś może się ziścić. Firma Dormeo oferuje 5 tysięcy złotych za sześć godzin snu. Jest pewien haczyk.

Praca marzeń czeka na chętnego. Firma Dormeo zapłaci 5 tysięcy złotych osobie, która przez 6 godzin będzie spać na materacu. Jest tylko jeden haczyk w całej umowie. Trzeba to zrobić w jednym z warszawskich centrów handlowych. Niewątpliwie znajdzie się jednak godny tego zadania śmiałek.

Wystarczy 6 godzin snu na materacu w centrum handlowym, aby zarobić 5 tysięcy. To jednak oferta jednorazowa. Dzień roboczy odbędzie się w sobotę 12 października, w godzinach 12-18. Firma przyjmuje zgłoszenia do 6 października.
Dodatkowo, osoba która podejmie się pracy, otrzyma specjalny strój służbowy, a pracodawca oferuje posiłki w czasie pracy oraz zakwaterowanie nocne i koszty dojazdu, jeśli będzie to wymagane.

NASA też płaci za spanie

Od czasu do czasu NASA poszukuje kandydatów do pracy, chętnych leżeć w łóżku kilkadziesiąt dni. I w tym przypadku też można nieźle zarobić. Ostatnim razem za 70 dni spędzonych w wygodnym łożu, NASA płaciła aż 15700 dolarów.
Aczkolwiek tutaj wyglądało to trochę inaczej. Oprócz leżenia w łóżku, kandydaci musieli jeść, ćwiczyć a nawet myć się, będąc cały czas w tej samej pozycji. Przez okres badania naukowcy mają cały czas monitorować stan zdrowia oraz zmiany w organizmach badanych.

Źródło: PulsHR

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)