Pozwał Microsoft, bo gra się wiesza

Pozwał Microsoft, bo gra się wiesza
Źródło zdjęć: © Bundgie

26.11.2007 11:30, aktual.: 26.11.2007 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niejaki Randy Nunez z Kalifornii pozwał Microsoft oraz firmę deweloperską Bungie - domaga się od nich odszkodowania w wysokości 5 mln USD, ponieważ kupiona przez niego gra Halo 3 na Xboksa 360 zbyt często się zawiesza.

Nunez twierdzi w pozwie, że obie firmy dostarczyły mu wadliwy produkt - jego zdaniem w "Halo 3" nie da się grać, ponieważ gra przez cały czas zawiesza się, restartuje lub blokuje. Jego zdaniem jest to ewidentna wina pozwanych - dlatego też domaga się od nich odszkodowania. Pozew został złożony w imieniu klientów Microsoftu i Bungie ze stanu Kalifornia.

Powód uważa, że wina pozwanych nie polega jedynie na stworzeniu i sprzedawaniu wadliwej gry - Rady Nunez twierdzi także, że firmy te powinny już dawno wycofać z rynku kłopotliwe egzemplarze gry i zastąpić je sprawnymi. W pozwie czytamy również, że MS i Bungie nie reagują odpowiednio na reklamacje klientów.

Warto wspomnieć, że część nabywców "Halo 3" istotnie narzeka na pewne problemy z grą - najczęściej zdarza się, iż konsola nie jest w stanie odczytać danych z dysku. Microsoft zapewnia jednak, że w takich przypadkach każdy klient może liczyć na wymianę kopii gry.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)