Pozbądź się swojej starej i zgarnij Xbox Kinect

Pozbądź się swojej starej i zgarnij Xbox Kinect

Pozbądź się swojej starej i zgarnij Xbox Kinect
09.06.2011 14:24

Chcesz korzystać z aktualnej i nowoczesnej przeglądarki, sprawdzić się w grze z Twoją Starą i wygrać Xboxa 360 z kontrolerem Kinect? To wszystko zrobisz w specjalnie przygotowanym przez nas serwisie. Wystarczy, że wejdziesz na twojastara.wp.pl i weźmiesz udział w naszym konkursie

Internet Explorer w swojej najnowszej odsłonie jest prostszy, szybszy i mocniejszy. Twórcy programu postawili również na standard HTML5. starając się zachować jak największą zgodność z tym standardem. O możliwościach oferowanych przez przeglądarkę Microsoftu i HTML5 możecie przekonać się uczestnicząc w naszym konkursie „Pozbądź się Twojej Starej”. Do wygrania jest szereg nagród ufundowanych przez Microsoft, z konsolą Xbox 360 wraz z kontrolerem Kinect na czele.

Aby zdobyć nagrodę należy zagrać w specjalnie przygotowanej przez nas grze, przygotowanej w całości w technologii HTML5. Celem gry jest pozbycie się Twojej Starej, która jako uosobienie starej wersji przeglądarki miota wirusami, utrudniając graczowi wykonanie zadania. Po pomyślnym przejściu gry, czyli pozbyciu się tytułowej bohaterki, wystarczy już tylko dokończyć zdanie rozpoczynające się od „Twoja Stara...”.

Obraz
© Graj i wygraj super nagrody!

Dodatkową atrakcją konkursu jest możliwość zastąpienia standardowych twarzy postaci z gry dowolnie wybranymi zdjęciami.

To jednak nie wszystko, dla naszych użytkowników przygotowaliśmy specjalne wersje programu Internet Explorer, zawierające preinstalowane udogodnienia. Aplikacja posiada domyślnie zainstalowane użyteczne dodatki, dzięki którym można między innymi: szybko sprawdzić swoje konto pocztowe, łatwo odnaleźć definicję w wikipedia.wp.pl czy też wyszukać najtańsze oferty na tanio.pl.

IE9 warto ściągnąć jednak nie tylko dla możliwości wygrania konsoli, nowe oprogramowanie Microsoftu top po prostu dobra przeglądarka, z której warto korzystać. Aplikacja w swojej 9-ej wersji jest wydajniejsza od poprzedniczki i ma zupełnie nowy uproszczony interfejs. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, program odciąża procesor główny - CPU, przenosząc znaczną część przetwarzania grafiki do procesora graficznego GPU, przez co uwalnia 90. mocy komputera dotychczas niewykorzystanej przez przeglądarki internetowe. Internet Explorer 9 oferuje także narzędzia, które w skuteczny sposób chronią internautów przed zagrożeniami z sieci, dzięki czemu surfowanie w sieci będzie bezpieczniejsze.

To co odróżnia Internet Explorer 9 od pozostałych przeglądarek to:
• Przyspieszane sprzętowo wyświetlanie tekstu, grafiki i plików wideo
• Szybsza instalacja i szybsze uruchamianie
• Maksimum treści, minimum okna przeglądarki
• Absolutna symbioza z Windows 7 – przyciąganie (strony wyświetlają się obok siebie), listy szybkiego dostępu, zakotwiczone witryny (podgląd miniatur ulubionych stron live na pasku zadań), nakładające się ikony (informacje o ulubionej stronie pojawiają się bezpośrednio na pasku zadań – na przykład liczba wiadomości)
• One Box, magiczny pasek adresowy podpowie Ci czego szukasz – zacznij wpisywać adres lub termin kojarzący Ci się z serwisem – w mgnieniu oka zostaniesz przeniesiony na ulubioną stronę z wiadomościami lub prognozą pogody. To nasz wkład w zatarcie różnicy między wyszukiwaniem a surfowaniem. To wszystko z absolutnym poszanowaniem prywatności. Sam decydujesz czy dostawcy wyszukiwania będą znali Twoją historię wyszukiwania
• Nowa definicja bezpieczeństwa –. możliwość wyłudzenia danych, strony ze złą reputacją, złośliwe oprogramowanie – przestają być problemem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)