Potrzebujesz marihuany? iPhone pomoże

Potrzebujesz marihuany? iPhone pomoże

22.07.2009 12:00, aktual.: 23.07.2009 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple zaakceptowało właśnie "Cannabis" dla AppStore. Aplikacja przeznaczona na iPhone umożliwia szybkie znalezienie najbliższego punktu, w którym można nabyć marihuanę - oczywiście wyłącznie w celach medycznych.

W Apple AppStore widzieliśmy już mnóstwo ciekawych, szokujących czy wreszcie genialnych aplikacji. Wystarczy przypomnieć sobie historię z programami takimi jak "I Am Rich" (100. dolarów za tapetę), "Baby Shaker" (kontrowersyjne potrząsanie płaczącym dzieckiem)
czy z pozytywnej strony historię pewnego Amerykanina, który dzięki jednej grze dla ApppStore zarobił ponad 700 tysięcy złotych.
Teraz do AppStore trafiła aplikacja "Cannabis". Program został przygotowany przez założyciela strony internetowej Ajnag.com, która jako pierwsza w Stanach Zjednoczonych oferowała lokalizację miejsc, w których można było kupić marihuanę do celów medycznych. Nowa, mobilna wersja, doskonale działa na urządzeniach takich jak iPhone czy iPod Touch - użytkownik uruchamia Cannabis i na ekranie widzi mapę z zaznaczonymi najbliższymi punktami sprzedaży medykamentu. Całość jest w pełni zintegrowana z Google Maps.

To jednak dopiero początek.

Autorzy "Cannabis" pomyśleli również o tym, że posiadając marihuanę możesz napotkać problemy z policją. Aplikacja oferuje więc lokalizację wszystkich najbliższych biur prawniczych, które specjalizują się w podobnych sprawach. "Cannabis" dodatkowo wskazuje miejsca najbliższych grup osób działających na rzecz legalizacji marihuany.

"Cannabis" oferuje przegląd lokalizacji z legalną marihuaną na terenie 13 stanów w USA oraz w wybranych rejonach Europy. Aplikacja kosztuje niespełna 3 dolary.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)