Porsche Design P'9611 Navigator

Porsche Design P'9611 Navigator
Źródło zdjęć: © Navigon

30.10.2007 15:32, aktual.: 30.10.2007 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

NAVIGON AG, producent oprogramowania i urządzeń do nawigacji
satelitarnej opracował we współpracy z Porsche Design Group urządzenie Porsche Design P'9611 Navigator

NAVIGON AG, producent oprogramowania i urządzeń do nawigacji satelitarnej opracował we współpracy z Porsche Design Group urządzenie - Porsche Design P'9611 Navigator

P’9611 oferuje technologiczną i funkcjonalną perfekcję w oryginalnej i płaskiej (tylko 23mm grubości) obudowie z metalu. Użytkowanie nawigacji jest wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - interfejs użytkownika został opracowany we współpracy z Instytutem Frauenhofer, największą organizacją badań ergonomii w Europie.

We wzmożonym ruchu ulicznym funkcja TMC (informacja o korkach) automatycznie proponuje kierowcy alternatywne trasy, dzięki którym można ominąć korki lub roboty drogowe. Antena TMC zintegrowana jest z ładowarką samochodową, zbędne jest więc używanie dodatkowych kabli. W wielopasmowym ruchu opracowana przez NAVIGON funkcja Lane Assistant (Asystent Pasa Ruchu) w odpowiednim czasie ostrzega kierowcę, który pas jest najlepszy do przejechania danej trasy.

Asystent prędkości pokaże aktualną dopuszczalną prędkość na drodze, po której się poruszamy. Ostrzega też akustycznie i wizualnie przed jej przekroczeniem o zadaną w ustawieniach wartość. Ponadto funkcja Reality View* (Rzeczywisty wygląd skrzyżowań) działająca na skomplikowanych skrzyżowaniach autostrad, fotorealistycznie pokazuje widok drogi, aby kierowca miał pewność, jak jechać. Głośność poleceń nawigatora jest automatycznie dostosowywana do prędkości jazdy i poziomu hałasu wewnątrz kabiny. Podczas jazdy po szybkim pasie ruchu komunikaty są głośniejsze, natomiast w zakorkowanym mieście stają się cichsze.

Oprócz wyjątkowo czułego odbiornika GPS (Antaris4 SuperSense), nawigator wyposażony jest w łączność Bluetooth, zapewniającą obsługę telefonu z poziomu ekranu urządzenia. Zastosowano tu technologię umożliwiającą automatyczną synchronizację książki telefonicznej, wyświetlanie nazw i automatyczne połączenie z telefonem po wejściu do samochodu. Porsche Design P'9611 Navigator posiada również sprawdzony, podwójny system audio, który umieszczony jest nie tylko w samym urządzeniu, ale również w jego mocowaniu. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3 możemy słuchać wybranej przez siebie muzyki także w trakcie działania nawigacji.

Nawigator zawiera cyfrowe mapy 38 europejskich krajów i ponad dwa miliony wyjątkowych celów specjalnych, w tym wiele dodatkowych informacji, na przykład o rodzaju kuchni serwowanej w danej restauracji bądź koncernu, do jakiego należy stacja benzynowa.

Porsche Design P'9611 Navigator jest już dostępny na polskim rynku w cenie 3999 PLN z VAT.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)