Popler Live - transmituj wideo na żywo z komórki i tabletu

Popler Live - transmituj wideo na żywo z komórki i tabletu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.08.2012 14:58, aktual.: 02.08.2012 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popler Live to polska aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom smartfonów
i tabletów nadawać wideo na żywo. Transmisje, np. filmy z wakacji, można oglądać już
w momencie nadawania na Popler.tv, Facebook’u, własnej stronie internetowej czy blogu.

Aby skorzystać z nadawania wideo na żywo wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do sieci i zainstalowaną aplikacją Popler Live. Po emisji na żywo transmisja automatycznie zamienia się w film, który można odtwarzać w dowolnie wybranym momencie. Aplikacja Popler Live jest bezpłatna. Działa na iPhone’ach, iPad’ach oraz wszystkich smartfonach i tabletach z systemem Android.

Żeby korzystać z aplikacji należy zarejestrować się w portalu Popler.tv i utworzyć własny kanał do nadawania na żywo. Po wykonaniu tej jednorazowej czynności wystarczy uruchomić Popler Live w telefonie lub tablecie i rozpocząć nagrywanie. Poza podstawową funkcją „na żywo”, możliwe jest również dzielenie się nagraniami przygotowanymi wcześniej, w tym również takimi, które zostały poddane obróbce i edycji. Aplikacja pozwala też na stworzenie prywatnego kanału i udostępnianie materiałów tylko wybranym osobom.

Jak udostępnić transmisję live na Facebook’u: wystarczy wejść na stronę kanału na Popler.tv, na którym odbywa się przekaz na żywo, skopiować jego adres URL i wkleić na swojej tablicy. Transmisję można udostępnić również z poziomu aplikacji mobilnej, zaznaczając opcję „Postuj na FB”.

Jak udostępnić transmisję live na własnej stronie internetowej lub blogu?: wystarczy wejść na stronę danego kanału na Popler.tv, kliknąć przycisk „Wstaw”. i skopiować kod zatytułowany „Wstaw odtwarzacz live na swoją stronę”, a następnie wkleić go na stronie internetowej lub blogu. W momencie rozpoczęcia nadawania, w odtwarzaczu automatycznie pojawi się transmisja na żywo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)