ycipk-os6yec

Polska za Iranem w mobilnym internecie. Ranking z sierpnia 2018

Polski internet mobilny plasuje się pomiędzy Japonią a Iranem na 53. miejscu globalnego rankingu. Tak wynika z badania speedtest.net, portalu mierzącego prędkość internetu. Trochę lepiej sytuacja wygląda w przypadku internetu szerokopasmowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W 2018 roku internet w Polsce przyśpieszył
W 2018 roku internet w Polsce przyśpieszył (East News / speedtest.net)
ycipk-os6yec

Średnią prędkość internetu szerokopasmowego w Polsce szacuje się na 49.04 Mbps, co daje nam 34 pozycję. To wynik prawie o 5 Mbps lepszy, niż na początku roku, lecz spadliśmy o 2 pozycje w dół. Średnio prędkość pobierania na świecie wynosi 47,83 Mbps.

speedtest.net
Podziel się

Pierwsze miejsce niezmiennie od początku roku zajmuje Singapur. Średnia prędkość internetu szerokopasmowego wynosi w tym małym państwie aż 189,38 Mbps.

ycipk-os6yec

W przypadku prędkości internetu mobilnego sytuacja wygląda trochę gorzej. Znajdujemy się na 53. miejscu ze średnią prędkością 25.62 Mbps. Przed nami znajduje się Iran, a tuż za nami Japonia, uznawana za technologiczny raj. Wbrew pozorom, nie jest tak źle. Nasi najbliżsi sąsiedzi cieszą się podobnymi wynikami. Niemcy znajdują się na 46. miejscu, ze średnią prędkością 28,57 Mbps.

speedtest.net
Podziel się

Więcej wyników znajdziecie w serwisie speedtest.net.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-os6yec
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-os6yec

ycipk-os6yec
ycipk-os6yec