Polska. Awaria w ING Banku Śląskim. Problemy z płatnościami i systemami bankowości

Polska. Awaria w ING Banku Śląskim. Problemy z płatnościami i systemami bankowości
Źródło zdjęć: © East News | Wojtek Laski/Eastnews

13.09.2019 09:28, aktual.: 13.09.2019 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla klientów ING Banku Śląskiego piątkowy poranek w Polsce rozpoczął się fatalnie. Awaria dotyczy przede wszystkim systemów bankowości internetowej i mobilnej. Występują też utrudnienia z płatnościami. ING Groep pracuje nad rozwiązaniem problemów.

Piątek 13-tego okazuje się wyjątkowo pechowy dla klientów ING Banku Śląskiego. Od rana występują problemy z dostępnością do usług banku. Nie działają płatności mobilne, płatności kartą, a także wypłaty z bankomatów. Spore utrudnienia występują również w przypadku prób dodzwonienia się na infolinię ING.

Brak możliwości płacenia kartą oraz wypłaty gotówki z bankomatu mogą skutecznie zablokować nasze działania finansowe. Wyjątkowo uciążliwe są również kłopoty z dostępem do aplikacji mobilnej czy bankowości internetowej. Awarie w bankach nie należą do rzadkości, co potwierdzają klienci ING.

ING Bank Śląski.n"To nie pierwsza taka sytuacja" - możemy przeczytać w komentarzach na facebookowym profilu banku.

Rozgoryczeni klienci zarzucają spółce brak jakichkolwiek informacji o awarii. Wielu z nich o kłopotach dowiedziało się przy kasie w sklepie, aptece czy stacji benzynowej.

"Wstyd przy kasie, dziękujemy bardzo ING" - czytamy na Facebooku.

Na razie przyczyna awarii jest nieznana. W oficjalnym komunikacie ING możemy przeczytać, że problemy mogą potrwać do godziny 11:00

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także