Pogoda na czwartek. Zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Oto co czeka nas 21 listopada

Pogoda na czwartek. Zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Oto co czeka nas 21 listopada

Pogoda na czwartek. Zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Oto co czeka nas 21 listopada
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
21.11.2019 08:48

Pogoda w czwartek nie będzie rozpieszczać mieszkańców Polski. Przeważający obszar kraju zdominuje zachmurzenie, pojawią się przelotne opady deszczu, a o dłuższych przejaśnieniach powinniśmy dzisiaj zapomnieć. Zobacz prognozę na 21 listopada.

Czwartek w przeważającej części kraju rozpoczął się od typowej dla listopada aury. Pogoda mało przypomina tą, do której zdążyliśmy przyzwyczaić się w ostatnich dniach. Na próżno wypatrywać dziś słońca, można za to zaopatrzyć się w parasole. Wiatr, zachmurzenie i przelotne opady deszczu - oto, czego możemy się spodziewać 21 listopada.

Pochmurno i chłodno będzie dziś w całym kraju. Najcieplej będzie na Podkarpaciu - tam termometry wskażą około 11 stopni Celsjusza. Najchłodniej w Suwałkach, gdzie temperatura wyniesie niecałe 4 st. C. W centralnej części Polski temperatura wahać się będzie pomiędzy 9 a 10 stopniami Celsjusza.

Polska znajduje się obecnie między niżem z zachodu a wyżem znad wschodniej Europy. Temperatura spada stopniowo, większego ochłodzenia możemy spodziewać się pod koniec miesiąca. Zimniej będzie nocami. Z czwartku na piątek, na północnym wschodzie kraju termometry wskażą jedynie 1-2 stopnie Celsjusza. W pozostałych rejonach Polski cieplej - około 7-8 st.C.

Mżawka oraz przelotne opady deszczu możliwe są dzisiaj w całym kraju. Najwięcej mogą się ich spodziewać mieszkańcy południowej i północnej części Polski. Wiatr południowo-wschodni będzie umiarkowany, okresami silny. Mocniej powieje na wschodzie i północny (nawet do 60 kilometrów na godzinę). Wysoko w górach może spaść śnieg.

Najświeższe informacje pogodowe możecie na bieżąco śledzić w serwisie Pogoda WP.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)