Płyta indukcyjna Siemens przystosowana do instalacji elektrycznej o napięciu 230 V

Płyta indukcyjna Siemens przystosowana do instalacji elektrycznej o napięciu 230 V

Płyta indukcyjna Siemens przystosowana do instalacji elektrycznej o napięciu 230 V
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.08.2013 13:51

Płyta indukcyjna przystosowana do każdej instalacji elektrycznej. Marka Siemens opracowała rozwiązanie, dzięki któremu płyta indukcyjna ma być dostępna dla wszystkich.

Brak dostępu do instalacji elektrycznej o odpowiednich parametrach to problem, który nadal można spotkać w wielu polskich domach. Chcąc udostępnić nowoczesną technologię gotowania wszystkim, którzy nie mają wymaganych parametrów instalacji, marka Siemens opracowała płytę, którą można podłączyć do każdej, typowej instalacji elektrycznej o napięciu 23. V. W dodatku do montażu płyty nie będzie już dłużej potrzebna pomoc fachowca - wszystko dzięki standardowej wtyczce, będącej na wyposażeniu sprzętu.

Zjawisko indukcji, wykorzystane w płytach indukcyjnych, pozwala maksymalnie zaoszczędzić energię, dzięki miejscowemu powstawaniu ciepła. W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt grzewczych, płyta indukcyjna nie nagrzewa się, a jedynie przejmuje ciepło od nagrzanego naczynia. Do podgrzania 2 litrów wody od 1. do 90C, płyta gazowa potrzebuje 8 minut, w czasie których zużyje 0,390 kWh, natomiast płyta indukcyjna podgrzeje wodę w czasie prawie dwa razy krótszym - 4,7 min., przy zużyciu 0,256 kWh - zapewnia producent.

Parametry:
- Symbol: EH651TA66E
- Wymiary: 592 x 522 x 51 mm
- Elektroniczne rozpoznawanie obecności naczyń
- Funkcja powerBoost
- 2 stopniowy wskaźnik zalegania ciepła
- Wyłącznik bezpieczeństwa
- Sygnał dźwiękowy końca pracy
- Sterowanie sensorowe
- 4 indukcyjne pola grzewcze
- Timer

Cena: 2 279 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)