Play wprowadza smartfony BlackBerry w ofertach na kartę

Play wprowadza smartfony BlackBerry w ofertach na kartę

Play wprowadza smartfony BlackBerry w ofertach na kartę
Źródło zdjęć: © Play
14.06.2011 16:31, aktualizacja: 14.06.2011 21:13

Play wprowadza na rynek w Polsce smartfony BlackBerry w nowych ofertach na kartę. Klienci korzystający z oferty Play Fresh będą mogli korzystać z rozwiązań BlackBerry już od 10 zł miesięcznie.

Nowa oferta Play ze stałą miesięczną opłatą zapewni klientom dostęp do usługi internetowej BlackBerry gwarantującej wygodny dostęp do poczty elektronicznej, komunikatorów, internetu czy aplikacji BlackBerry App World. Od 1. czerwca klienci korzystający z oferty na kartę Play Fresh będą mieli do wyboru smartfony BlackBerry - modele Curve 9300, Bold 9780 oraz Curve 8520. Wszystkie telefony będą wyposażone we wbudowane aplikacje takie jak Facebook, Yahoo! Messenger, Google Talk, Windows Live Messenger oraz komunikator BBM (BlackBerry Messenger).

Obraz
© (fot. Play)

BlackBerry Curve 852. to jeden z najbardziej popularnych smartfonów BlackBerry. W sieci Play będzie dostępny także w białej obudowie. Smartfon został wyposażony w klawiaturę QWERTY, wbudowaną kamerę z funkcją nagrywania wideo oraz odtwarzacz multimedialny.

Dodatkowo od połowy czerwca telefon BlackBerry Curve 852. w białej i czarnej obudowie dostępny będzie od złotówki w abonamencie (zaczynając od oferty Long Play 69 dla klientów indywidualnych oraz od oferty Firma 55 dla klientów korporacyjnych). Z kolei w ramach oferty „All Inclusive BlackBerry 65”, smartfon ten będzie kosztował 49 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)