Płacę z Allegro zastąpi Płatności Allegro

Płacę z Allegro zastąpi Płatności Allegro

Płacę z Allegro zastąpi Płatności Allegro
02.07.2009 15:30, aktualizacja: 03.07.2009 10:55

Już za miesiąc Płacę z Allegro zastąpi dotychczasowe Płatności Allegro, a docelowo ma się stać główną metodą regulowania należności za zakupy w serwisie. Jak zapowiadają przedstawiciele Allegro - "Będzie szybciej, wygodniej i za darmo".

Usługa (podobnie jak Płatności Allegro)
będzie umożliwiała płacenie za kupione na Allegro przedmioty: e-transferem, przelewem bankowym, kartą kredytową, w oddziale banku lub na poczcie.

Nowa usługa będzie bezpłatna zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. W przeciwieństwie do starych Płatności Allegro, użytkownik Płacę z Allegro za zakupy nie zapłaci prowizji od wpłat kupujących. Allegro nie pobierze opłat za udostępnianie PzA, przyjmowanie wpłat, wypłatę pieniędzy, przekazanych przez kupujących ani za płacenie za pośrednictwem Płacę z Allegro.

Wprowadzenie Płacę z Allegro ma zminimalizować ryzyko pomyłek przy wpłatach oraz możliwość podszycia się pod sprzedającego przez osobę chcącą wyłudzić wpłatę na własne konto.

_ "Stawiamy nie tylko na uproszczenie procesu zapłaty. Chcemy aby zakupy były jeszcze bezpieczniejsze. Kupujący zapłaci za zakupy nie ujawniając sprzedającemu informacji o swojej karcie kredytowej lub rachunku bankowym. Całą zapłaconą kwotę, łącznie z kosztami przesyłki, obejmie Program Ochrony Kupujących _" - napisała na forum Allegro Monika Bratkowska z zespołu Allegro.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)