Pilne: Co dziś pokaże Steve Jobs?

Pilne: Co dziś pokaże Steve Jobs?
Źródło zdjęć: © AFP

09.09.2008 19:30, aktual.: 10.09.2008 09:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O 19 naszego czasu rozpoczęła się w San Francisco impreza Apple pod hasłem "Let's rock", na której mają zostać zaprezentowane nowe produkty i rozwiązania koncernu z Cupertino. Sądząc po haśle przyświecającym konferencji, nowości mogą mieć coś wspólnego z muzyką - a zatem, nowe modele iPodów? Zmiany w iTunes Music Store? Zapraszamy do lektury bezpośredniej relacji.

O 10.0. czasu lokalnego na scenę sali konferencyjnej w San Francisco wszedł Steve Jobs w swoim stroju roboczym ( dżinsy i czarny golf ). "Chcemy podzielić się z wami naprawdę ekscytującymi rzeczami, ale zanim zaczniemy [chciałbym powiedzieć - redakcja], pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone", rozpoczął swoje wystąpienie prezes Apple, nawiązując wyraźnie do pogłosek o jego chorobie.

Obraz
© Steve Jobs (fot. AFP)

Kontynuował również tradycyjnie, wyliczając sukcesy i rekordy, jakie Apple - a konkretnie internetowy sklep muzyczny - odnotował w ostatnich latach ( 8,5 mln. utworów, 125 tys. podkastów, 35 tys. programów tv, 2,6 tys. filmów... )

Jest zapowiedź pierwszej nowości - iTunes 8. Jedną z głównych innowacji w tym wszechstronnym odtwarzaczu jest dostęp do programów telewizyjnych wysokiej rozdzielczości, wbudowany moduł VOiP oraz funkcja o nazwie Genius. Opcja ta umożliwia użytkownikowi automatyczne tworzenie list odtwarzania z utworów, które - uwaga! dobrze brzmią w swoim towarzystwie. Odpowiada przycisk w prawym dolnym rogu aplikacji, a dodatkowy pasek boczny Geniusa informuje o dostępności w sklepie iTunes Music Store piosenek, które odpowiadają wygenerowanej liście.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)