Pies i małpka z wizytą na policji. Zobacz wzruszający film, który podbija internet

Pies i małpka z wizytą na policji. Zobacz wzruszający film, który podbija internet

Pies i małpka z wizytą na policji. Zobacz wzruszający film, który podbija internet
Źródło zdjęć: © Youtube.com
28.10.2019 10:28, aktualizacja: 28.10.2019 12:12

To nie pierwszy raz, kiedy pies został okrzyknięty bohaterem. Tym razem, czworonóg z Indii odnalazł zagubioną przy jeziorze małpkę, wziął ją na grzbiet i dostarczył na...komisariat policji. Urocze chwile zostały nagrane przez mieszkańców.

Psy wielokrotnie udowadniały, iż twierdzenie, że są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, nie wzięło się znikąd. Zwierzaki chronią ludzi przed niebezpieczeństwem, a także są ich najwierniejszymi kompanami. Okazuje się, że czworonogi nie są kochane i pomocne jedynie dla swoich właścicieli. Dzięki ich dobremu sercu z opresji zostało uratowanych wiele innych zwierząt.

Najnowsza historia z psim bohaterem w roli głównej wydarzyła się w Indiach. Zwierzak hasający po terenach miejscowości Rehli, w stanie Madhya Pradesh, zauważył małą małpkę, która krążyła zagubiona wokół jeziora. Pies postanowił jej pomóc i przetransportować ją na najbliższy komisariat policji.

Małpka najprawdopodobniej została oddzielona od matki, a następnie schwytana przez ludzi, o czym świadczy obroża na jej szyi. Na filmiku widać, jak zagubiona istota wskakuje na grzbiet psa, który bezpiecznie dostarcza ją do miejscowych policjantów, nieprzerwanie machając ogonem. Najwyraźniej małpie towarzystwo bardzo mu się spodobało.

Policjanci nakarmili małpkę bananem, a następnie przekazali odpowiednim służbom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)