Pierwszy w Polsce salon firmowy Case Logic

Pierwszy w Polsce salon firmowy Case Logic

03.12.2009 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najbliższy weekend - 5 grudnia - w krakowskiej Galerii Kazimierz, nastąpi otwarcie salonu firmowego Case Logic. Jest to pierwszy salon z produktami tej marki w Polsce i jeden z niewielu na świecie.

Case Logic to projektant i producent wysokiej jakości produktów takich jak: torby, etui i opakowania do sprzętu komputerowego, foto, audio, CD/DVD oraz akcesoria samochodowe. W swojej ofercie posiada ponad 30. modeli i 100 opatentowanych, innowacyjnych wzorów i rozwiązań technologicznych. Przemyślane i funkcjonalne rozwiązania organizacyjne, nowoczesny design oraz wysoka jakość to cechy, które najtrafniej charakteryzują akcesoria Case Logic.

Obraz
© (fot. Case Logic)

- Dotychczas produkty tej marki dostępne były w dużych sieciach handlowych oraz wybranych sklepach indywidualnych. Projekt otwarcia firmowego salonu Case Logic w Krakowie ma przede wszystkim na celu kreowanie wizerunku marki na polskim rynku oraz prezentację pełnego asortymentu produktów Case Logic, nie zawsze dostępnego w innych punktach sprzedaży –. mówi Karolina Rendaszka, Prezes Zarządu K-Consult Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora produktów Case Logic w Polsce. – Można powiedzieć, że jest to kolejny krok w ekspansji firmy na polskim rynku. W przyszłości planowane jest powstanie następnych punktów, w największych miastach Polski – dodaje.

Otwarciu towarzyszyć będą ciekawe promocje. W pierwszych dniach funkcjonowania sklepu, każdy Klient, który kupi dowolny produkt marki Case Logic, otrzyma niespodziankę. Sklep znajduje się na parterze Galerii Kazimierz w Krakowie, w pobliżu punktu informacyjnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)