Pierwszy telefon Nokia z Cseries - Nokia C5

Pierwszy telefon Nokia z Cseries - Nokia C5

Pierwszy telefon Nokia z Cseries - Nokia C5
Źródło zdjęć: © Nokia
02.03.2010 11:10

Firma Nokia przedstawiła dziś Nokia C5 - pierwsze urządzenie z Cseries. Docenią je z pewnością fani Internetu, ponieważ przesyłanie zdjęć i wiadomości oraz dostęp do sieci społecznościowych za pośrednictwem telefonu Nokia C5 jest wyjątkowo prosty. Nowy model Nokia jest poręczny i niedrogi - jego szacowana cena detaliczna wyniesie 135 euro bez podatków i dopłat

Nokia C5 umożliwia stały kontakt z najważniejszymi osobami. Urządzenie daje bezpośredni dostęp do ulubionych kontaktów z ekranu głównego, a w książce telefonicznej widoczne są aktualne statusy znajomych w serwisie Facebook. Dzięki aplikacji Nokia Messaging możliwe jest korzystanie z kont e-mail na Ovi Mail lub innych usługodawców. Nokia C5 wyposażona została w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix, kartę pamięci o pojemności 2 GB oraz szybką transmisję danych do łatwego przesyłania zdjęć i wideo.

Obraz
© (fot. Nokia)

Prócz opcji szybkiego i łatwego udostępniania Nokia C5 zawiera najnowszą wersję Ovi Map z bezpłatną nawigacją pieszą i samochodową oraz funkcją udostępniania swojej lokalizacji znajomym z Facebooka. W telefonie Nokia C5 można szybko przeglądać strony internetowe oraz personalizować urządzenie dzięki aplikacjom z Ovi Sklepu.

Telefon Nokia C5 będzie dostępny na wybranych rynkach w drugim kwartale 2010 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)