Pierwsze telewizory 3D od LG już wkrótce na polskim rynku

Pierwsze telewizory 3D od LG już wkrótce na polskim rynku12.03.2010 14:41
Pierwsze telewizory 3D od LG już wkrótce na polskim rynku

Już w II kwartale 2010 r. LG Electronics wprowadzi na polski rynek telewizory wyświetlające obraz w trzech wymiarach. Modele LD920, LX9500 oraz LX6500 będą początkiem serii.

Telewizory LG 3. wyświetlają minimum 100 klatek na sekundę, niezależnie dla oka prawego i lewego. Nałożenie na siebie tych obrazów pozwala uzyskać efekt trójwymiarowy. Do oglądania filmów 3D niezbędne są okulary z mechanizmem migawkowym. LG prowadzi testy technologii korekcji, umożliwiającej automatyczną kontrolę jasności nakładających się elementów.

_ "Wprowadzana w 2010 linia odbiorników 3D będzie oferowała wszelkie funkcje zaawansowanego odtwarzania obrazu, łącząc dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie z zupełnie nową jakością, znaną dotąd jedynie z seansów kinowych" _ - powiedział Ireneusz Smaga. _ "Wprowadzane w drugim kwartale modele, a także premiery, które zaplanowaliśmy na druga połowę roku, sprawią, że na przełomie 2010 i 2011 nasza oferta w segmencie telewizorów 3D będzie bardzo silna" _ - dodał Smaga.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)