Pierwsze świąteczne promocje i HTC 8X w T-Mobile

Pierwsze świąteczne promocje i HTC 8X w T‑Mobile

Pierwsze świąteczne promocje i HTC 8X w T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.11.2012 12:02, aktualizacja: 13.11.2012 12:37

Od 14 listopada T-Mobile wprowadza nowe, świąteczne oferty promocyjne. Osoby podpisujące umowę lub aneks do umowy z operatorem będą mogły kupić telefony w promocyjnych cenach, a także otrzymać w prezencie usługi dodatkowe, takie jak "nielimitowane" SMSy czy rozmowy krajowe w niższych cenach. W ramach świątecznej promocji T-Mobile obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają także 10% upustu od abonamentu przez cały okres trwania umowy.

Propozycje „Święta w T-Mobile. Oferta minutowa z telefonem”. oraz „Święta w T-Mobile. Oferta multimedialna z telefonem” oparte są na taryfach Rodzinnych. Wszystkie taryfy zawierają pakiety minut do sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz usługę bezpieczny Internet w T-Mobile. Obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer z innej sieci, którzy podpiszą z T-Mobile umowę w okresie świątecznym, rozpoczynającym się 14 listopada, otrzymają promocyjną stawkę na abonament. Przewidziano dla nich 10-procentowy upust, który obowiązywać będzie przez cały okres umowy zawartej na 24 lub 48 miesięcy. Dodatkowo, wszyscy abonenci, którzy wybiorą opcję f@ktura zapłacą abonament miesięczny niższy o 5 zł brutto.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia podpisujący z T-Mobile umowę otrzymają możliwość wykupienia dodatkowych usług za kwotę 1,99zł, bez względu na wysokość abonamentu. Użytkownicy taryf Rodzina 2. i 40 będą mogli otrzymać w ramach tej kwoty „nielimitowane” SMSy i MMSy na wszystkie numery w T-Mobile w kraju, a także usługę Sieć Rodzinna, w ramach której można wykonywać bezpłatne połączenia pomiędzy dwoma numerami w sieci. Taryfy Rodzina 60 i 80 przewidują dodatkową możliwość wyboru usługi nielimitowanych rozmów krajowych w obrębie sieci T-Mobile oraz „nielimitowane” SMSy i MMSy na wszystkie krajowe numery, bez względu na operatora. Najwyższa opcja abonamentowa – Rodzina 110 - umożliwi całkowicie darmowe rozmowy z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych oraz możliwość wykupienia za 1,99 zł nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi oraz Sieci Rodzinnej dla grupy czterech osób. Numery w sieci rodzinnej mogą komunikować sie ze sobą w ramach pakietu 2000 minut, które otrzymuje każdy numer należący do grupy.

Jednocześnie od 1. listopada w sieci T-Mobile będzie dostępny najnowszy telefon z systemem Windows Phone 8 HTC 8X. Telefon wyposażono w dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, ekran Super LCD 2 o przekątnej 4,3”, 16GB pamięci i 1 GB RAM. Użytkownicy telefonu mogą tworzyć dokumenty w programach z pakietu Microsoft Office, a także korzystać z wbudowanego modułu GPS.

Windows Phone 8. dostępny będzie w sieci T-Mobile od 14 listopada od 1 zł w ofercie Smartfonowa okazja na święta. Abonenci mogą w ramach oferty wybrać pakiet blisko 55 tysięcy minut, pozwalający na praktycznie nielimitowane rozmowy z wszystkimi krajowymi sieciami komórkowymi, lub pakiet 200 minut. W obu wersjach dostępny jest pakiet 500MB danych, a minuty wymieniają się na SMSy i MMSy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)