Pierwsza aktualizacja Windows Phone 8 już jest!

Pierwsza aktualizacja Windows Phone 8 już jest!

Pierwsza aktualizacja Windows Phone 8 już jest!
Źródło zdjęć: © chip.pl
12.12.2012 14:17

Właściciele najnowszych komórek z systemem Windows Phone 8 nie musieli czekać długo na pierwszą aktualizację. Build 10211 znany jako "Portico" tarfia do pierwszych smartfonów.

Microsoft miał jednak konkretne powody, żeby aktualizacja pojawiła się jak najszybciej. Wiele urządzeń miało problem z losowymi rebootami, co było dosyć poważnym problemem. Ponadto poprawiono działanie Wi-Fi. Do tej pory połączenie było zrywane, gdy tylko zablokowaliśmy ekran. A to stanowczo nie jest najlepsze rozwiązanie. Ponadto dodano szablony SMS, które możemy automatycznie wysyłać np. odrzucając połączenie telefoniczne.

Pobranie aktualizacji trwa ok. 1. minut. Następnie telefon zostanie zrestartowany, a system sam się zaktualizuje. Potrwa to kolejne 10 minut, po czym telefon uruchomi się już z nowym buildem systemu.

Teraz gorsze wiadomości: aktualizacja trafiła póki co tylko do właścicieli HTC Windows Phone 8. i to w wersji niebrandowanej. Użytkownicy Nokii i innych modeli jeszcze nie donieśli o żadnych aktualizacjach. Nie zmienia to faktu, że aktualizacja "Portico" powinna dotrzeć do wszystkich w przeciągu najbliższych dni.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Metro 2033 za darmo od THQ"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)