Photoshop Elements 6 PL

Photoshop Elements 6 PL

27.11.2007 12:13, aktual.: 27.11.2007 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Adobe poinformowała, że zapowiadana niedawno polska
wersja językowa programu Adobe

*Firma Adobe poinformowała, że zapowiadana niedawno polska wersja językowa programu Adobe Photoshop Elements 6 już trafiła do sprzedaży. *
Ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi wersjami na naszym rynku, firma po raz pierwszy w historii zdecydowała się na jego lokalizację. "_ Cieszę się, że w końcu mamy Polską wersję Photoshop Elements _ - mówi Arkadiusz Krawczyk, szef polskiego biura Adobe - _ Dzięki temu, Photoshop trafi do znacznie szerszego grona odbiorców. _”

Photoshop Elements 6 to program oparty na rozwiązaniach znanych z profesjonalnego Photoshopa. Przeznaczony jest zarówno dla początkujących adeptów cyfrowej obróbki zdjęć, oczekujących prostej obsługi, jak zaawansowanych amatorów wymagających większych możliwości edycji.

Nowością w najnowszej wersji programu jest technologia Photomerge do edycji zdjęć grupowych. Pozwala wybrać najlepsze sylwetki i wyrazy twarzy poszczególnych osób z serii zdjęć, i skleić je w jedno, idealne ujęcie.

Nowe jest też narzędzie Quick Selection (znane z Photoshopa CS3) ograniczające czasochłonne zadanie selekcji zdjęć do jednego kliknięcia myszą. Bardzo pomocny, szczególnie dla początkujących, będzie z pewnością tryb Guided Edit prowadzący użytkownika przez kolejne fazy poprawiania zdjęcia.

Sugerowana cena detaliczna najnowszej wersji Photoshop Elements to 350 złotych. Dla amatorów wideo firma przygotowała również pakiety łączące programy Photoshop Elements 6 i Premiere Elements 4. Te, w cenie 490 złotych, dostępne są jedynie w wersji angielskiej.

Oba programy przeznaczone są dla platformy Windows. Wersje na platformę Macintosh powinny pojawić się na początku przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także