Photoshop CS6 w wersji beta do pobrania

Photoshop CS6 w wersji beta do pobrania

Photoshop CS6 w wersji beta do pobrania
Źródło zdjęć: © Stuff/materiały prasowe
23.03.2012 11:01, aktualizacja: 23.03.2012 13:05

Można już bezpłatnie pobrać program Photoshop CS6 beta. Wersja testowa oferuje szereg zmian i nowych funkcji.

Kluczowe funkcje to nowe dodatki do narzędzi uwzględniających treść obrazów (Content-Aware tools). Content-Aware Patch daje większą kontrolę umożliwiając wybranie i powielenie obszaru jednego obrazu w celu wypełnienia lub "załatania" innego. Content-Aware Move pozwala przenieść wybrany obiekt w nowe miejsce w obrazie.

Nowy mechanizm Mercury Graphics Engine zwiększa wydajność, co daje wyniki przy używaniu popularnych narzędzi do edycji, takich jak Liquify, Puppet Warp, Transform and Lighting Effects. Ulepszony interfejs użytkownika z opcjami przyciemnienia pozwala lepiej eksponować obrazy. Warstwy wektorowe umożliwiają stosowanie linii kreskowanych i pociągnięć gradientowych. Warstwy, które można przeszukiwać, umożliwiają nakierowanie się na dowolną potrzebną warstwę, a nowe style czcionek pozwalają szybko poddać je obróbce.

Photoshop CS6 beta oferuje wszystkie funkcje podstawowej wersji CS6 oraz dodatkowe, zawarte w CS6 Extended, w tym nowe funkcje edycji 3. i możliwości analizy jakościowej przetwarzania obrazów.

| | |
| --- | --- |

Ceny i dostępność
Photoshop CS6 beta jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w językach angielskim i japońskim na platformy Mac OS i Microsoft Windows. Podczas instalacji użytkownicy będą musieli podać identyfikator Adobe ID, aby dokonać jednokrotnego logowania i aktywacji produktu. Informacje o sposobie instalacji Photoshop CS6 beta można znaleźć pod adresem www.adobe.com/go/photoshopcs6.

Przewiduje się, że wersja finalna będzie dostępna w pierwszej połowie 201. r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)