Philips Fidelio SoundSphere: głośniki z Wi-Fi i Airplay

Philips Fidelio SoundSphere: głośniki z Wi‑Fi i Airplay

Philips Fidelio SoundSphere: głośniki z Wi-Fi i Airplay
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.10.2011 11:18

Philips połączył ze sobą dwie linie produktowe - SoundSphere i Fidelio. Takie rozwiązanie ma zapewnić jednocześnie znakomity dźwięk i łatwy dostęp do zbiorów własnej muzyki z serwisu iTunes.

Jakość dźwięku płynącego z głośników ze stacją dokującą Philips Fidelio SoundSphere tkwi we wzornictwie. Urządzenie zostało wykonane ręcznie z drewna, przy czym zastosowano tu dodatkowo zaawansowane techniki gięcia drewna, aby stworzyć odpowiednie krzywizny w obudowie. Właściwie obliczona krzywizna redukuje drgania i eliminuje zniekształcenia dźwięku, zapewniając naturalne brzmienie. Zaokrąglony kształt głośników z górującymi nad nimi, „zawieszonymi w powietrzu”. głośnikami wysokotonowymi sprawia, że Philips Fidelio SoundSphere emituje dźwięk we wszystkich kierunkach. Całkowita mocy wyjściowa to 2x50 W RMS. W zestawie znajduje się także pilot zdalnego sterowania.

Fidelio SoundSphere wykorzystują technologię Airplay do odtwarzania muzyki przez domową sieć Wi-Fi z serwisu iTunes na komputerach Mac lub PC oraz urządzeniach iPhone, iPad czy iPod. Głośniki współpracują także z serwisem iTunes.

Bezpłatna aplikacja Philips Fidelio umożliwia korzystanie z wielu ciekawych funkcji. Za jej pośrednictwem można słuchać stacji radiowych (także internetowych), przeglądać swoją muzyczną kolekcję i dzielić się ze znajomymi tym, czego słuchamy, za pośrednictwem serwisów Facebook i Twitter.

Głośniki Philips Fidelio SoundSphere DS9800W wyceniono na 3499 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)