PewDiePie z historycznym osiągnięciem. Szwed ma już 100 mln subskrypcji na YouTube

PewDiePie z historycznym osiągnięciem. Szwed ma już 100 mln subskrypcji na YouTube

PewDiePie z historycznym osiągnięciem. Szwed ma już 100 mln subskrypcji na YouTube
Źródło zdjęć: © Youtube.com
26.08.2019 10:55

PewDiePie został pierwszym solowym twórcą, który przekroczył magiczną barierę 100 milionów subskrypcji w serwisie Youtube. Jak się okazuje, niesamowity rekord nie jest jedynym powodem do świętowania dla szwedzkiego youtubera.

Felix Kjellberg, bardziej znany jako PewDiePie ma powody do radości. Słynny, szwedzki youtuber może pochwalić się niesamowitym wynikiem, jakim niewątpliwie jest liczba 100 milionów subskrypcji na jego kanale. W zestawieniu przegrywa tylko z indyjskim kanałem muzycznym T-Series, na którym znajdują się największe tamtejsze przeboje.

PewDiePie święci sukcesy na wielu frontach

Szwed ma ogromne powody do zadowolenia, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Youtuber pochwalił się niedawno filmikiem ze ślubu, który wziął ze swoją długoletnią partnerką Marzią Misognin.

Z informacji podawanych przez Forbes wynika, że żaden youtuber nie zdołał nawet zbliżyć się do pułapu osiątniętego przez Szweda. Kanał, który zajmuje miejsce zaraz za PewDiePie może pochwalić się liczbą 60 milionów subskrypcji. Jest nim 5-Minute Crafts, a jego tematyka jest poświęcona poradom i pomysłowym rozwiązaniom, które mogą w prosty sposób uprzyjemnić nam życie.

Rekordowy wynik potwierdził już serwis Youtube i na łamach Twittera, złożył Kjellbergowi oficjalne gratulacje.

Rywalizacja z T-series

O pozycję lidera na Youtube Szwed od dłuższego czasu walczył z indyjskim kanałem T-series. Kjellberg prowadził z Hindusami zaciętą rywalizację aż do pułapu 90 milionów subskrypcji. Pomimo zorganizowanej w sieci akcji #SubscribeToPewDiePie świężo upieczonemu mężowi nie udało się jako pierwszemu przekroczyć magicznej bariery.

Drugie miejsce w zestawieniu to również niesamowite dokonanie. Warto zaznaczyć, że Kjellberg jest pierwszym indywidualnym twórcą, któremu udało się przebić granicę 100 mln subskrypcji.

Chociaż zawód youtubeara jest w dzisiejszych czasach niezwykle popularny i zarobkowy, warto pamiętać, aby podczas nagrywania filmików z pleneru zachować szczególną ostrożność. W sierpniu tego roku dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci Rubena Carbonella. Hiszpański youtuber zginął podczas nagrywania wideo na swój kanał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)