"Patostreamer" pobił własną babcię. Internauci mu za to zapłacili

"Patostreamer" pobił własną babcię. Internauci mu za to zapłacili

"Patostreamer" pobił własną babcię. Internauci mu za to zapłacili
Źródło zdjęć: © ShowupTV
Arkadiusz Stando
31.05.2019 09:52, aktualizacja: 02.06.2019 16:39

W sieci rozchodzi się wideo, na którym (kolejny już) "patostreamer" atakuje bezbronną osobę. Tym razem padło na starszą kobietę, prawdopodobnie jego babcię. "Szczupak" wpadł w furię pod wpływem alkoholu.

"SzczupakLepszyNizTupak" to kolejny pokaz rynsztoku, jaki znajdziemy w odmętach polskiego internetu. Z wielką przykrością obejrzeliśmy nagranie, na którym ów "patostreamer" bije swoją babcię. Sytuacja na nagraniu nagraniu co prawda nie wygląda groźnie, ale martwi sam fakt, że "Szczupak" był w stanie czegoś tak podłego dokonać.

"Patostreamerowi" ewidentnie nie spodobało się, że babcia zwraca mu uwagę. Chciała też wejść do pokoju, co przechyliło szalę goryczy. "Szczupak" najpierw zaczął ją popychać, a potem zadał kilka ciosów frontalnych nogą. Miejmy nadzieję, że z babcią wszystko w porządku.

Wideo zaczęło rozchodzić się po sieci późnym wieczorem w czwartek 30 maja. Można więc się domyślać, że do sytuacji doszło właśnie w tym czasie.

Na nagranie zareagował między innymi facebookowy profil Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jak czytamy w poście, znane jest już miejsce zamieszkania "patostreamera", jednak nie wiadomo jeszcze, jak się nazywa. Jeśli ktoś jest w stanie go zidentyfikować, proszony jest o przesłanie wiadomości prywatnej do Ośrodka.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zaznacza także, że sprawa została już zgłoszona policji. Nie wiadomo jednak, czy śledztwo zostało rozpoczęte. Internauci, oprócz kary dla samego napastnika, domagają się odnalezienia osób podżegających go do tego czynu. Chodzi oczywiście o użytkowników serwisu dla dorosłych ShowUp.tv, którzy mieli zachęcać "Szczupaka" do agresywnego zachowania w stronę babci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (82)