Park of Poland dopełnia formalności. Suntago Wodny Świat może być otwarty na ferie 2020

Park of Poland dopełnia formalności. Suntago Wodny Świat może być otwarty na ferie 2020

Park of Poland dopełnia formalności. Suntago Wodny Świat może być otwarty na ferie 2020
Źródło zdjęć: © Youtube.com
27.01.2020 09:53, aktualizacja: 28.01.2020 04:40

Park of Poland szykuje się do otwarcia parku Suntago Wodny Świat, a inwestorzy dopełniają ostatnich formalności. Jednocześnie cały czas trwa rekrutacja pracowników.

AKTUALIZACJA - Na stronie internetowej Park of Poland można już zakupić bilety do Suntago z najwcześniejszą datą 20 luty. Wtedy więc park zostanie najprawdopodobniej otwarty.

Park of Poland zakończył prace budowlane nad parkiem Suntago Wodny Świat jeszcze w grudniu, ale przed inwestorami wciąż sporo pracy. Wiadomo, że trwa wciąż rekrutacja pracowników do największego, krytego wodnego parku rozrywki w Europie.

Obecnie na stronie parku znajdziemy 18 ofert pracy, ale warto zauważyć, że Park of Poland zatrudnił już kilkaset pracowników. Trwające rekrutacje raczej nie będą więc miały wpływu na przesunięcie czy opóźnienie daty otwarcia samego parku. Inwestorzy zaznaczają jednak, że nie chcą deklarować konkretnej daty otwarcia parku.

- Park ma się otworzyć w drugiej połowie lutego. Jeśli nic się nie zmieni, to uda się to jeszcze zrobić w trakcie zimowych ferii na Mazowszu - dowiedzieli się redaktorzy WP Finanse. Oznacza to, że Suntago Wodny Świat może zostać otwarty jeszcze przed 23 lutego.

Park of Poland w połowie lutego ma zorganizować specjalne spotkanie z mediami, co może sugerować niedaleką datę otwarcia parku. W Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Żyrardowie na pierwszą połowę lutego zaplanowano przeprowadzenie obowiązkowych kontroli w Suntago. Oznacza to, że jeśli zostaną one przeprowadzone bez żadnych problemów, to otwarcie parku wodengo na przełomie lutego i marca jest jak najbardziej możliwe.

Suntago Wodny Świat - najważniejsze informacje

Poniżej podsumowujemy najważniejsze informacje o atrakcjach jakie znajdziemy w parku Suntago Wodny Świat:

 • 31 zjeżdżalnie wodne
 • najdłuższa zjeżdżalnia wodna w Europie będzie mieć 320 m długości
 • 820 m2 basenów z falą
 • symulator do nauki surfingu
 • 400 palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki, które znajdą się w strefie relaksu
 • baseny termalne o powierzchni 840 m2
 • gabinety masażu
 • solaria
 • baseny witalne
 • 12 tematycznych atrakcji różnego rodzaju rozmieszczonych na powierzchni 2500 m2
 • w słoneczne dni możliwość spędzania czasu na zewnątrz
 • 6 restauracji oraz 5 barów przy basenie

Na razie brakuje zarówno oficjalnej daty otwarcia Suntago, jak i cen biletów. Inwestycja jednak wzbudza wielkie emocje i wiele osób ma nadzieję, że uda się zaplanować ferie zimowe 2020 w największym wodnym parku w Europie. Trzymamy kciuki, żeby otwarcie przebiegło pomyślnie - będziemy was informować o wszelkich nowych informacjach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)