Packard Bell iPower w wersji przenośnej - iPower GX

Packard Bell iPower w wersji przenośnej - iPower GX

Packard Bell iPower w wersji przenośnej - iPower GX
17.12.2008 14:59, aktualizacja: 17.12.2008 15:18

Packard Bell rozszerza ofertę dla graczy o iPower GX – mocny
notebook do gier łączący miejski styl z wysoką wydajnością. W ciągu
zaledwie dwóch lat marka Packard Bell stała się dobrze znana na rynku
europejskim, także w segmencie gier. Seria komputerów stacjonarnych
ipower odniosła wielki sukces wśród graczy, dzięki sponsorowaniu przez
firmę zawodów Electronic Sports World Cup i turnieju ipowergames.

Debiut iPower GX to nowy krok na drodze rozwoju Packard Bell. Łącząc doświadczenie w dziedzinie komputerów przeznaczonych do gier ze specjalizacją w zakresie notebooków, Packard Bell stworzył elitarny model notebooka przeznaczony dla zaawansowanych graczy przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Obraz
© iPower GX (fot. Lenovo)

*Pasja *
Gry nie pozostawiają nikogo obojętnym. Mniej lub bardziej zaawansowani entuzjaści gier z pasją mówią o swoich grach i systemach je obsługujących. Dlatego projektanci Packard Bell zaczęli pracę od nadania iPower GX wzornictwa nawiązującego jednocześnie do kultury gier komputerowych i graffiti. Jeszcze przed otwarciem pokrywy nowy notebook Packard Bell wyróżnia się niezwykłą obudową i czerwonym wykończeniem, inspirowanym dziełami wykonywanymi farbami w sprayu. Termicznie wydajna konstrukcja znajduje się w obudowie odpornej na zarysowania. Po otwarciu ukazuje się zachwycający, 17-calowy ekran full HD o rozdzielczości 1900x1200, lśniące czarne powierzchnie oraz szczotkowane aluminium.

Moc
Wrażenia nasilają się po włączeniu. Obraz na 17-calowym ekranie generowany jest przez jeden z wiodących modeli kart graficznych na rynku: NVIDIA GeForce 9800M GTS z 1GB pamięci GDDR3 VRAM, umożliwiający osiągnięcie ponad 90001 punktów w 3DMark06. System posiada również wprowadzony niedawno procesor Intel® Core™ 2 Quad Q9100 – najpotężniejszy z dotychczasowych procesorów mobilnych Intela. 17-calowy ekran ma powłokę Diamond View i rozdzielczość full HD, umożliwiającą oglądanie filmów z dysków Blu-ray2 w najwyższej jakości. iPower GX może być wyposażony w nawet 4GB pamięci DDR, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w intensywnych aplikacjach i pracy wielozadaniowej.

iPower GX jest idealny nie tylko dla graczy, lecz również dla entuzjastów mediów –dostępny jest z dwoma dyskami twardymi e-SATA o łącznej pojemności 640GB (2x320GB). Ponadto, oferuje szybkie złącza, wysokiej jakości kamerę internetową 1,3 megapiksela, sieć Gigabit LAN, Wi-Fi (N), 3 porty USB, 1 port FireWire, czytnik kart 5 typów oraz opcjonalnie moduł Bluetooth.

*Doskonałość *
Moc i wzornictwo nowego iPower GX zostały uważnie dobrane przez ekspertów Packard Bell tak, by zwiększyć łatwość obsługi urządzenia. Nowy model jest wystarczająco wydajny, by zastąpić komputer stacjonarny, jednocześnie uwalniając użytkownika od niewygodnych urządzeń peryferyjnych. Opcjonalny, 17-calowy wyświetlacz full HD eliminuje potrzebę zewnętrznego monitora, a opcjonalny moduł Bluetooth pozwala łatwo podłączać kompatybilne urządzenia, takie jak mysz czy słuchawki z mikrofonem. W podróży, technologia zarządzania mocą procesora centralnego i graficznego, współpracują ze sobą, wydłużając maksymalnie czas pracy na 9-komorowym akumulatorze w technologii jonów litu. Obsługa multimediów jest wygodna z poziomu klawiatury, a o dodatkowe bezpieczeństwo dba wbudowany moduł rozpoznawania linii papilarnych.

*Dostępność i ceny *
Nowy notebook do gier iPower GX dostępny jest na rynku europejskim w cenie €1499.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)