Outlet ze sprzętem Apple wystartował - kupuj za 10% ceny

Outlet ze sprzętem Apple wystartował - kupuj za 10% ceny

Outlet ze sprzętem Apple wystartował - kupuj za 10% ceny
Źródło zdjęć: © IDG
30.06.2009 15:56, aktualizacja: 30.06.2009 16:22

Pamięci, karty grafiki, oprogramowanie i akcesoria do iPoda oraz iPhone można kupić nawet za 10% ich wartości, a czasem mniej. iSource, wyłączny dystrybutor firmy Apple
w Polsce, uruchomił outlet ze sprzętem, oprogramowaniem i akcesoriami wiodących światowych marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4, Crumpler i wiele innych. W ofercie nie zabraknie akcesoriów do iPoda i iPhone.

*Pamięci, karty grafiki, oprogramowanie i akcesoria do iPoda oraz iPhone można kupić nawet za 10% ich wartości, a czasem mniej. iSource, wyłączny dystrybutor firmy Apple w Polsce, uruchomił outlet ze sprzętem, oprogramowaniem i akcesoriami wiodących światowych marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4, Crumpler i wiele innych. W ofercie nie zabraknie akcesoriów do iPoda i iPhone. *

W outlecie będzie można kupić nadwyżki produkcyjne, końcówki serii, sprzęt powystawowy i potestowy, a także tzw. sprzęt odświeżony (refurbished), pochodzący ze zwrotów sklepowych i wymiany parku maszynowego u dużych klientów na nowsze modele.

- Nasi Klienci mogą zakupić sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Są to zwykle w 100. sprawne produkty, a ich jedyną wadą może być np. uszkodzone opakowanie, ślady palców na obudowie albo brak folii ochronnych na produktach, które były testowane w mediach. - wyjaśnia Paweł Martyniuk, Product Manager odpowiedzialny za akcesoria w spółce iSource S.A.

Klienci znajdą w sklepie kilkadziesiąt rodzajów peryferiów komputerowych: dyski, pamięci, etc. oraz ponad 12. rodzajów akcesoriów: stacje dokujące, etui, głośniki, mikrofony, kable i przejściówki, iPody i komputery, etc. – Oferta outletu jest dynamiczna i praktycznie codziennie się zmienia, bo z jednej strony co chwilę coś dorzucamy do oferty, a z drugiej – ogromne zainteresowanie powoduje, że co chwilę całe kategorie sprzętu znikają z półek – wyjaśnia Martyniuk.

Sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie za gotówkę na miejscu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)