Orange wprowadza najlepiej dopasowaną ofertę dla firm

Orange wprowadza najlepiej dopasowaną ofertę dla firm

24.01.2011 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange wprowadza pierwsze na polskim rynku rozwiązanie taryfowe pozwalające na elastyczny wybór wartości abonamentu oraz liczby zawartych w nim minut i usług dodatkowych. W Ofercie Dopasowanej dla firm, klienci mogą samodzielnie określić cenę swojego abonamentu z dokładnością do 1 zł. W abonamencie mogą otrzymać nawet 3056 minut, (ponad 50 godzin) na połączenia do wszystkich sieci, co miesiąc.

Obraz

W ramach Oferty Dopasowanej klienci mogą wybrać abonament, w którym do minut na połączenia otrzymają między innymi usługę mobilnego internetu Business Everywhere Mini w telefonie oraz bezpłatny dostęp do sieci Hotspotów Orange. Co miesiąc, niezależnie od wybranej wartości abonamentu, będą także otrzymywać o 1. procent więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, niż wynika z podstawowego abonamentu.

Oprócz tego, mogą skorzystać z wybranych usług w ofercie promocyjnej:

- Internet w telefonie 100 MB za 5 zł, (cena standardowa 8 zł),
- Internet w telefonie 250 MB za 10 zł, (cena standardowa 16 zł),
- Business Everywhere Mini 2GB za 22 zł, (cena standardowa 32 zł),
- Nawigacja Orange, przez 3 miesiące za 0 zł, (cena standardowa 20,48 zł),
- Usunięcie blokady SIM Lock za 19,9. zł, (cena standardowa 63,11 zł).

Oferta Dopasowana została opracowana w oparciu o Plany Optymalne. Wybierana przez klienta wartość abonamentu jest dopasowywana do przedziału cenowego odpowiadającego jednemu z nich. Różnica polega na tym, że każda wydana na abonament złotówka przekłada się bezpośrednio na liczbę dostępnych w nim minut. Mechanizm działania oferty przedstawia poniższy przykład:

Klient wybiera abonament za 8. zł. Ceny jego usług wynikają z przedziału odpowiedniego dla Planu Optymalny 250. Za minutę połączenia w ramach abonamentu zapłaci więc 0,24 zł czyli za 80 zł opłaty abonamentowej otrzyma: 80:0,24= 333,3 minuty na połączenia do wszystkich sieci oraz dodatkowo 10 procent czyli kolejne 34 minuty, dzięki czemu co miesiąc będzie miał ogółem 367 minut, płacąc za nie realnie po 0,22 zł. Przy wyższych wartościach abonamentu, realny koszt minuty połączenia spada nawet do 0,16 zł. Do posiadanych minut może też dokupić usługi w cenach promocyjnych, na przykład:

- Internet w telefonie 250 MB (MSE Mail),
- zdjęcie blokady SIM Lock.

Szczegóły Oferty Dopasowanej przedstawia poniższa tabela:

Obraz

Klienci kupujący aktywacje z nowymi taryfami Oferty Dopasowanej będą mieli do wyboru między innymi najnowocześniejsze telefony i smartfony w atrakcyjnych cenach.

- Samsunga Galaxy ACE
- Motorolę DEFY
- LG Swift Black
- Nokia N8
- Sony Ericsson Xperia X10
- HTC Desire HD I HTC Wildfire

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)