Orange Free na kartę w ofercie Zetafon

Orange Free na kartę w ofercie Zetafon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.09.2011 15:44, aktual.: 22.09.2011 10:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla abonentów oferty Orange Free na kartę udostępniona została oferta Zetafon standard oraz Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Obraz
© (fot. wp.pl)

Dla abonentów oferty _ Orange Free na kartę _ udostępniona została oferta _ Zetafon standard _ oraz _ Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem _ na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Oznacza to, że od dziś możliwe jest zawarcie umowy w ramach oferty _ Zetafon _ przez abonentów taryfy Orange Free na kartę oraz zmiana taryfy na Orange Free na kartę przez abonentów korzystających z promocji _ Zetafon _ posiadających inną taryfę.

Orange Free na kartę umożliwia tanie korzystanie z Internetu dzięki dużym bonusom internetowym po doładowaniach konta, jednocześnie oferując standardową cenę za minutę połączenia w wysokości 29 gr oraz SMS-y po 20gr. Z racji internetowego charakteru taryfy, dotychczasowy cennik Zetafona został uzupełniony o modem ZTE MF192 (wchodzi do oferty 5. września).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)