Olga Tokarczuk: Pokot - gdzie obejrzeć film na podstawie powieści noblistki

Olga Tokarczuk: Pokot - gdzie obejrzeć film na podstawie powieści noblistki

Olga Tokarczuk: Pokot - gdzie obejrzeć film na podstawie powieści noblistki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.10.2019 20:57

Olga Tokarczuk została laureatką tegorocznej Nagrody Nobla za osiągnięcia literackie. Ogromny sukces Polki przyczynił się do zwiększenia zainteresowania jej twórczością. Poza przeczytaniem książek warto obejrzeć również film, który powstał na podstawie jej powieści "Pokot".

Olga Tokarczuk jest trzecią Polką, która otrzymała Nagrodę Nobla i piętnastą kobietą, która znalazła się wśród laureatów w całej historii nagrody. Niedługo po ogłoszeniu laureatów nagrody, książki Tokarczuk zostały wyprzedane w księgarniach internetowych. Nagrodę otrzymała za swoje osiągnięcia literackie, ale jedna z jej powieści została również zekranizowana.

"Pokot" - gdzie obejrzeć online?

Film "Pokot" dostępny jest w trzech serwisach VOD - Netflix, Ipla oraz VOD.pl. W dwóch ostatnich serwisach możemy obejrzeć film za 5 zł lub w ramach abonamentu, na Netflixie jest dostępny jedynie w ramach abonamentu. Nowi użytkownicy mogą jednak skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego.

"Pokot" to historia starszej kobiety mieszkającej we wsi w Sudetach. Emerytowana nauczycielka prowadzi spokojne życie do czasu, kiedy w okolicy dochodzi o niewyjaśnionych zbrodni. Bohaterka na własną rękę próbuje odkryć tajemnicę.

Powieść została zekranizowana w 2017 roku. W obsadzie filmu znalazły się takie gwiazdy jak: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Patrycja Volny, Tomasz Kot i Andrzej Grabowski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)