Oglądaj seriale i na tym zarabiaj. To nie bajka, Netflix szuka pracowników

Oglądaj seriale i na tym zarabiaj. To nie bajka, Netflix szuka pracowników
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Arkadiusz Stando

09.04.2018 11:10, aktual.: 09.04.2018 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uwielbiasz oglądać seriale i filmy na Netflixie? Niestety to kosztuje, ale uwaga. Pojawiła się oferta pracy w Netflix, nie dość, że będziesz oglądać seriale to jeszcze na tym zarobisz.

Spędzone dnie, wieczory, weekendy przed ekranem telewizora czy komputera przy pizzy i Netflixie mogą ci się zacząć zwracać. Netflix oferuje pracę marzeń dla wielu z nas. I chociaż ciężko w to uwierzyć to faktycznie tak jest. Co prawda oferty pochodzą z zagranicy, to prawdopodobnie istnieje możliwość pracy zdalnej, wszystko zależy tylko od naszych umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Jest jednak jeden haczyk. Nie chodzi tylko o oglądanie. Wymaga się przede wszystkim dobrego myślenia analitycznego oraz posługiwania się językiem angielskim, lub japońskim. Ofert jest kilka, zależnie od wybranej, różne są wymagania i obowiązki. W niektórych, Netflix wymaga również pięcioletniego doświadczenia w branży rozrywkowej.

Netflix nie informuje, jakie przedstawia wynagrodzenie, ale przy takim zawodzie chyba nie można narzekać. Do zadań analityka głównie należy oglądanie, ocena i opis programów oraz ich kategoryzowanie. Jednak treści, które przychodzi nam analizować, są z góry narzucane. Może dojść do sytuacji, gdzie musielibyśmy oglądać przez cały czas bajki dla dzieci - pojawia się nawet takie stanowisko. Wszystkie oferty możecie zobaczyć pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)