Obiektywy Photojojo do telefonów komórkowych

Obiektywy Photojojo do telefonów komórkowych

Obiektywy Photojojo do telefonów komórkowych
Źródło zdjęć: © photojojo.com
23.08.2010 13:18, aktualizacja: 23.08.2010 13:55

Większość telefonów komórkowych posiada wbudowany aparat fotograficzny. Postęp technologiczny sprawia, że zrobione przy ich użyciu zdjęcia charakteryzują się coraz lepszą jakością. W fotografii ważnym...

Większość telefonów komórkowych posiada wbudowany aparat fotograficzny. Postęp technologiczny sprawia, że zrobione przy ich użyciu zdjęcia charakteryzują się coraz lepszą jakością. W fotografii ważnym elementem jest jednak odpowiedni obiektyw. Na rynku pojawiły się nowe obiektywy Photojojo przeznaczone właśnie do telefonów komórkowych.

Gadżet pozwoli wykonywać zdjęcia makro z odległości od 1. do 23 mm od fotografowanego obiektu. Dostępny jest również obiektyw dający efekt rybiego oka, z kątem widzenia 180 stopni (0.28x).

Nowość jest bardzo prosta w użyciu. W zestawie znajduje się specjalny, magnetyczny pierścień, który należy przykleić do telefonu komórkowego. Dzięki niemu w łatwy sposób zainstalujemy obiektyw praktycznie do każdej komórki. Obiektyw jest mały i lekki, dzięki czemu bez przeszkód można nosić go przy sobie, np. w formie przywieszki. Producent zapewnia, że soczewki zostały wykonane ze szkła odpornego na zarysowania. Zestaw dwóch obiektywów Photojojo (Fisheye, Wide Angle i Macro) kosztuje 40 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)