Nowy Xbox z grafiką jak z filmu Avatar

Nowy Xbox z grafiką jak z filmu Avatar

Nowy Xbox z grafiką jak z filmu Avatar
Źródło zdjęć: © CHIP
18.07.2011 13:29

O następcy Xboksa 360 nie wiemy praktycznie nic. Przedstawiciel AMD jednak postanowił pobawić się w wróżkę. A może wie coś więcej?

Neal Robinson z AMD twierdzi, że nowa wersja konsoli Xbox będzie zdolna generować oprawę audiowizualną o takiej szczegółowości, jaką widzieliśmy w Avatarze. I nie, nie mówimy tu o tej średniej grze, a o filmie. Z kolei jednostka centralna konsoli pozwoli na opracowanie niespotykanej dotąd w grach sztucznej inteligencji. Do tego stopnia, że każdy przechodzień w Grand Theft Auto czy Saints Row będzie miał swój własny „umysł”. i model zachowań.

Obraz
© (fot. CHIP)

Sami nie wiemy, czy traktować Robinsona jako poważne źródło. Z jednej strony, Xbox 36. korzysta z rozwiązań AMD, więc niewątpliwie firma ta może wiedzieć dużo o ewentualnym następcy. Z drugiej jednak strony, nie było żadnego oficjalnego komunikatu o istnieniu następcy X360, że nie wspomnimy o kontynuowaniu współpracy z AMD. Póki co, zapakowanie Xboksa w nową obudowę i wydanie na rynek kontrolera Kinect wydaje się działać: sprzedaż utrzymuje się na wysokim poziomie. Nowej konsoli nie spodziewalibyśmy się więc zbyt szybko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)