Nowy Sharp Aquos LC-80LE657 - mniejszy brat największego Aquos LED na świecie

Nowy Sharp Aquos LC‑80LE657 - mniejszy brat największego Aquos LED na świecie

Nowy Sharp Aquos LC-80LE657 - mniejszy brat największego Aquos LED na świecie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.08.2013 14:47, aktualizacja: 08.08.2013 15:02

Firma Sharp przygotowała alternatywę dla tych, którzy marzyli o ogromnym ekranie w swoim salonie, ale gabaryty 90-calowego telewizora okazały się nieco za duże. W ofercie firmy pojawił się nowy telewizor Aquos LED 3D o przekątnej ekranu 80” - jego ekran ma 186 cm szerokości i 111 cm wysokości.

Dwurdzeniowy procesor i gama tunerów (HDTV MPEG4 –. DVB-S/ S2/ C/ T/ T2) pozwalają na odbiór naziemnej, satelitarnej i kablowej telewizji cyfrowej. Dodatkowo może się to odbywać w standardzie T2, który na razie obowiązuje tylko w niektórych krajach Europy. Telewizor Aquos LC-80LE657 wykorzystuje technologię przetwarzania obrazu opracowane przez firmę Sharp jak Active Motion 200 czy pełne podświetlenie LED oraz panel X-GEN pochodzący z najnowocześniejszej fabryki paneli LCD w japońskim mieście Sakai.

Nowy 80”. Aquos LED oferuje funkcje nagrywania PVR i pauzy na żywo w pamięci USB. Model 80LE657 został wyposażony także w odtwarzacz multimedialny (z USB) i portal Aquos NET+, które pozwalają użytkownikom na korzystanie nie tylko z własnych plików, ale również zasobów internetu. Najnowszy telewizor Sharp pozwala także przeglądać portale społecznościowe jak np. Facebook lub Twitter. Obsługa może odbywać się przy pomocy smartfona oraz strumieniowego przesyłania filmów z urządzeń mobilnych.
Zobacz: W PRL-u każdy Polak zabierał to na wczasy. Ty też?

Telewizor Aquos LED 3. z serii LE657 należy do grupy produktów o klasie energetycznej A++. Nowy ekran Sharp wyposażony jest w panel X-GEN zapewniający wydajne korzystanie z pełnego podświetlania LED oraz funkcję wyłączenia przy bezczynności, dzięki czemu zużycie energii elektrycznej jest niewielkie jak na takiego giganta - około 130 W.

Sugerowana cena detaliczna - 24000 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)