Nowy iPad się przegrzewa?

Nowy iPad się przegrzewa?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.03.2012 10:31, aktual.: 21.03.2012 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według informacji docierających z różnych źródeł, nowy iPad po kilku minutach intensywniejszego korzystania ma tendencję do przegrzewania się.

Nowy iPad zaprezentowany został na początku marca. Na pierwsze półki sklepowe trafił on 16. marca. Nie minęło jednak jeszcze kilka dni, a już pierwsi jego użytkownicy informują o pierwszych problemach z nim związanych.

Konkretnie mowa jest o przegrzewającej się obudowie. Efekt tego ma być odczuwalny w prawym dolnym rogu urządzenia, a według niektórych użytkowników temperatura rozgrzanego tabletu może wynosić nawet około 47 stopni Celsjusza.

Objawy te mają występować nawet bez uruchomionej transmisji danych w technologii LTE. Tymczasem według serwisu _ The Next Web _, nowy iPad może się na tyle rozgrzać, że urządzenie wyświetli o tym informację na ekranie i wyłączy się do czasu ostygnięcia.

Według niepotwierdzonych informacji, takie objawy mogą być przyczyną zastosowania m.in. 4-rdzeniowego układu graficznego oraz ogniwa o znacznie większej niż w iPadzie 2 pojemności. Obecnie pozostaje jedynie czekać na ewentualną reakcję Apple na zaistniały problem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)