Nowy ClearWeb!

Nowy ClearWeb!
Źródło zdjęć: © WP.pl

07.05.2009 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ClearWeb#3 rozpocznie się 28 maja o godzinie 18:00 w budynku Politechniki Wrocławskiej. Będzie odbiegać od dotychczasowej formuły, do której przyzwyczaiły nas imprezy tego typu: nie będzie prelegentów, będą dyskutanci.

O 18:0. równocześnie rozpoczną się dwa panele tematyczne: "Projektowanie w ramach procesu" z udziałem Marka Kasperskiego (ThinkLab), Eryka Orłowskiego (Komitywa) i Krzyśka Piwowara (Adv.pl) oraz "Ludzie w natarciu czy w odwrocie, rozwój czy degradacja, kultura czy chamstwo", gdzie głównymi dyskutantami będą Jarek Kozłowski (PLURU.pl) oraz Rafał Agnieszczak z Fotka.pl. Następnie uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać w temacie problemów prawnych w sieci z Tomkiem Ejtminowiczem z Agory oraz Pawłem Frankowskim z Quali.pl oraz posłuchać dyskusji Dominika Kaznowskiego z Naszej-Klasy, Michała Gawryszewskiego z Wirtualnej Polski oraz Michała Barańskiego z O2.pl o kierunku rozwoju, szansach i zagrożeniach związanych z kryzysem finansowym w Polsce i na świecie.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (tylko 75) i dużą ilość chętnych uruchomiliśmy na stronie imprezy formularz rejestracyjny, za pomocą którego można rezerwować miejsce. Rejestracja jest - oczywiście - bezpłatna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)