Nowy bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny WD TV Live

Nowy bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny WD TV Live
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.10.2011 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Western Digital zaprezentował nową generację odtwarzacza WD TV Live z możliwością strumieniowego przesyłania danych. Odtwarzacz łatwo łączy się z Internetem za pomocą kabla Ethernet lub bezprzewodowo w standardzie 802.11n.

WD TV Live umożliwia odbiór różnych treści z Internetu, począwszy od serwisów wideo, poprzez internetowe radio, a skończywszy na serwisach społecznościowych takich jak YouTube, Facebook, Picassa oraz TuneIn Radio. Wszystkie serwisy i usługi są preznetowane bezpośrednio na ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości Full-HD 1080p. WD TV Live oferuje także dostęp do serwisu Fun Spot Games oferujący liczne gry - od zręcznościowych, puzzli, gier karcianych (takich jak: Black Jack i Poker), a skończywszy na łamigłówce Sudoku. Do grona nowych usług, oferowanych przez rodzinę urządzeń WD TV, dołączył także serwis wideo Dailymotion, oferujący treści tworzone przez użytkowników, niezależnych producentów i partnerów korporacji, także w jakości HD.

WD TV Live pozwala użytkownikowi odtwarzać własne zdjęcia, filmy czy muzykę - urządzenie pełni w tym przypadki funkcję domowego centrum rozrywki, umożliwiającego odtwarzanie szerokiej gamy plików multimedialnych z urządzeń takich jak dysk USB, aparat/kamera cyfrowa, dysk sieciowy, czy w końcu komputer PC lub Mac podłączony do domowej sieci.

Cena: 419 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)