Nowy ALLPlayer 4.2 wydany - pobierz najnowszą wersję odtwarzacza z konwerterami

Nowy ALLPlayer 4.2 wydany - pobierz najnowszą wersję odtwarzacza z konwerterami

Nowy ALLPlayer 4.2 wydany - pobierz najnowszą wersję odtwarzacza z konwerterami
Źródło zdjęć: © allplayer.org
06.12.2009 23:49, aktualizacja: 07.12.2009 00:16

W ten weekend udostępniona została nowa wersja popularnego polskiego odtwarzacza plików multimedialnych – ALLPlayer 4.2.6.7. W porównaniu do poprzedniej wersji wprowadzono kilka nowości...

W ten weekend udostępniona została nowa wersja popularnego polskiego odtwarzacza plików multimedialnych – ALLPlayer 4.2.6.7. Program świetnie radzi sobie z większością popularnych formatów wideo. W porównaniu do poprzedniej wersji wprowadzono drobne poprawki oraz kilka nowości. Nowa wersja odtwarzacza pozwala na szybką konwersję plików wideo z napisami, tak żeby można było je wgrać na iPhone, PSP czy telefon komórkowy. Dzięki współpracy z Napiprojekt, ALLPlayer oferuje jeszcze lepszą wyszukiwarkę napisów. A to wszystko w pełni kompatybilne z Windows7.

W najnowszej wersji odtwarzacza zaimplementowano współpracę z konwerterami –. dodano przycisk "Konwertuj", który pozwala w łatwy i szybki sposób przenieść film wraz z napisami na telefon komórkowy, iPhona czy przenośną konsolę do gier PSP. Jest to możliwe dzięki darmowym, wbudowanym w instalator konwerterom (ALLConverter to iPhone 1.1, ALLConverter to PSP 1.1 i ALLConverter to 3GP/GSM). Twórcy ALLPlayera zapewniają, że w przygotowaniu są już kolejne konwertery. Dodatkowo do instalatora dołączono najnowszą wersję Napiprojekt, oznaczoną numerem 1.0.6.7.

Dla użytkowników ceniących sobie estetyczny wygląd aplikacji twórcy programu przygotowali nowy zestaw skórek oraz postarali się o odświeżenie starych. ALLPlayer 4.2.6.7 obsługuje kilkanaście nowych, wcześniej nierozpoznawalnych formatów plików: m.in. 3GP, MP4. M2TS. Wśród usprawnień znaleźć możemy szybsze wczytywanie filmów, poprawioną stabilność programu (łącznie z błędem przy zamykaniu skrótem ALT-F4 w trybie FullScreen), poprawione czytanie napisów w formacie ass, poprawione OSD w ALLPlayer OneFile, poprawiony Setup (okno ustawień ALLplayera) oraz poprawione zapamiętywanie niektórych ustawień (np. szybkość czytania w Expressivo, wyjście Video). Specjalnie dla twórców napisów dodana została możliwość umieszczenia w zwykłym pliku tekstowym graficznego Avataru. Wystarczy, że za pomocą dodatkowego programu autor napisów wczyta swoje Logo, a otrzyma kilka linijek tekstu, który należy dodać na końcu napisów.

Jak na razie program nie jest jeszcze dostępny na stronie domowej projektu AllPlayer, jednak można go pobrać poprzez LiveUpdate lub w dziale Pliki - TECH.WP.PL.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)