Nowość Sony: cyfrowa ramka z wbudowaną drukarką

Nowość Sony: cyfrowa ramka z wbudowaną drukarką

Nowość Sony: cyfrowa ramka z wbudowaną drukarką
Źródło zdjęć: © sonyinsider.com
01.10.2009 10:40, aktualizacja: 01.10.2009 10:50

Firma Sony wprowadziła na rynek bardzo ciekawe urządzenie, łączące ze sobą funkcjonalność cyfrowej ramki na zdjęcia oraz drukarki - model DPP-F700. Nowość została wyposażona w podświetlony diodami...

Firma Sony zamierza wprowadzić na rynek bardzo ciekawe urządzenie, łączące ze sobą funkcjonalność cyfrowej ramki na zdjęcia oraz drukarki – model DPP-F700.

Nowość została wyposażona w podświetlony diodami LED ekran LCD o proporcjach 16:10. przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. 1 GB wbudowanej pamięci flash pozwoli pomieścić około 2000 zdjęć. Ramka posiada również czytnik kart pamięci wspierający nie tylko standardy opracowane przez Sony, ale również inne, takie jak SD, CF, MMC czy xD-Picture Card. Dodatkowo DPP-F700 pozwala na prostą obróbkę zdjęć (obrót, kadrowanie, zoom) oraz dodanie daty i godziny, a także wybranie jednego z 30 dostępnych szablonów / ramek. Urządzenie zostało wyposażone w składający się z dotykowych przycisków panel sterowania. Wymiana danych z komputerem odbywa się poprzez port USB 2.0.

Wbudowana w DPP-F70. termosublimacyjna drukarka pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć w formacie 10 x 15 cm i rozdzielczości 300 x 300 dpi. Technologia TruFast ma zagwarantować dużą szybkość drukowania. Dodatkowo producent zapewnia, że fotografie mają charakteryzować się wysoką odpornością na działanie wody i zabrudzenia, np. powstanie odcisków palców. Proces drukowania zdjęć ma być niezwykle łatwy i szybki, a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku.

Sony DPP-F70. trafi na rynek prawdopodobnie już w październiku. Cena urządzenia wyniesie około 290 dolarów.

Zobacz szczegółową specyfikację techniczną Sony DPP-F700 klikając tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)