Nowe zmywarki Candy EVO

Nowe zmywarki Candy EVO
Źródło zdjęć: © Candy

20.09.2011 12:19, aktual.: 20.09.2011 13:54

Na polski rynek wchodzi linia zmywarek Candy EVO. Zastosowano w nich specjalny system zmywania impulsowego, który pozwala na efektywne usuwanie zabrudzeń przy mniejszym zużyciu energii.

Dzięki opatentowanemu systemowi zmywania za pomocą strumieni wody uwalnianej pod wysokim ciśnieniem możliwe jest szybsze i skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń. Brud jest zmiękczany wodą natryskiwaną naprzemiennie pod wysokim i niskim ciśnieniem, a następnie rozpuszczany i spłukiwany. W ten sposób przy niewielkim zużyciu energii (wszystkie zmywarki z linii EVO występują w klasie energetycznej A+) uzyskuje się doskonałe wyniki czyszczenia.

W nowych zmywarkach wprowadzono 2 dodatkowe programy szybkiego zmywania. Szklanki i szklane naczynia można umyć w zaledwie 2. minuty- jest to najszybszy program zmywania w ofercie Candy. Natomiast w przypadku bardziej zabrudzonych naczyń, szybki program zmywania intensywnego zajmuje 60 minut. Rozwiązaniem wartym uwagi jest także specjalny program do sterylizacji naczyń (program higieniczny) - zmywanie odbywa się w podwyższonej temperaturze 75°C (dla porównania w standardowych zmywarkach, najwyższą stosowaną temperaturą jest 70°C). Dzięki temu usuwanych jest 99% zarazków, w tym szczególnie groźne dla zdrowia zarazki grypy.

EVO wyróżniają się także funkcją U-wash, która umożliwia ustawienie indywidualnych parametrów urządzenia w zależności od potrzeb użytkownika. Do dyspozycji są dwa warianty: U-wash-, w wersji Eco (zmywanie delikatne) oraz U-wash+, w wersji turbo (zmywanie intensywne).

Na komfort użytkowania wpływa ponadto wyposażenie zmywarek w trzy regulowane kosze, dopasowane do różnej wielkości naczyń. W dolnym koszu MAXI zmieszczą się garnki czy patelnie. Natomiast dodatkowa, górna trzecia szuflada jest przystosowana do zmywania drobnych akcesoriów kuchennych –. można w niej umieścić np. filiżanki do espresso. Taki układ przestrzeni pozwala na swobodniejsze dotarcie wody do wszystkich zakamarków, co przekłada się na lepiej umyte naczynia. W linii zmywarek EVO dostępne są modele o szerokości 45 cm oraz 60 cm. Wśród nich znajdziemy zmywarki, które jako jedyne na rynku pomieszczą aż 15 kompletów naczyń.

Zmywarki wyposażone są w intuicyjne panele sterowania umieszczone w centralnej części urządzenia. W zależności od modelu są to: wyświetlacze diodowe lub cyfrowe. Cena modeli z linii EVO waha się w przedziale: *1399 do 2999 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)