Nowe urządzenia Bosch w kolorze Red Diamond

Nowe urządzenia Bosch w kolorze Red Diamond
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.04.2012 11:59, aktual.: 27.08.2012 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urządzenia z serii Bosch STYLINE teraz dostępne są także w kolorystycznej edycji Red Diamond. Kolor bordo i stylowy design idą w parze z technologią, pozwalającą na przyrządzanie swoich ulubionych potraw.

Wielofunkcyjność
Robot kuchenny MUM5442. w 2011 r. został wyróżniony nagrodą „red dot: best of the best”. Odcień Red Diamond pasuje do wystroju nowoczesnych kuchni, stanowiąc ożywczy akcent kolorystyczny. Dzięki systemowi MultiMotion Drive (wielokierunkowy ruch zbieraków) i mocy 900W, robot MUM54420 poradzi sobie np. z zagnieceniem ciasta na chleb. Po zakończeniu pracy, tarcze i końcówki możemy włożyć do pokrowca na akcesoria, który z kolei można umieścić w misie ze stali szlachetnej (3,9 litra). Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić miejsce w kuchni. Do robota dodana jest płyta DVD z przepisami.

Małe rozmiary, duże możliwości
Kompaktowy robot kuchenny MCM4202. to urządzenie wyposażone w końcówki do siekania, szatkowania i mieszania, tarcze emulgacyjna do ubijania, końcówkę do wyrabiania ciasta oraz wyciskarka do cytrusów. Robot Bosch posiada wbudowaną szufladkę na akcesoria, która pozwala na przechowywania tarcz i końcówek.

Ubijanie śmietany
Mikser ręczny MFQ4030. posiada końcówki ze stali szlachetnej z drobnymi kuleczkami. Dzięki nim, podczas ubijania, do śmietany i białek dostaje się więcej powietrza, przez co masa zyskuje większą objętość. Nowoczesny silnik sprawia, że pomimo wysokiej mocy mikser Bosch Red Diamond pracuje cicho nawet przy najwyższych obrotach. Urządzenie posiada miękki uchwyt.

Podstawowe dane:
Symbol: MUM54420
Moc: 900 W
Stopnie regulacji prędkości: 7 + funkcja TURBO
Kolor: bordowy/srebrny
Cena: 1 079 PLN

Symbol: MCM42024
Moc: 800 W
Płynna regulacja prędkości + funkcja TURBO
Kolor: bordowy/srebrny
Cena: 519 PLN

Symbol: MFQ40304
Moc: 500 W
Stopnie regulacji prędkości: 5 + funkcja TURBO
Kolor: bordowy/srebrny
Cena: 229 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)