Nowe telefony od Sony Ericsson – Cedar, Yendo oraz Xperia X8

Nowe telefony od Sony Ericsson – Cedar, Yendo oraz Xperia X8

Nowe telefony od Sony Ericsson – Cedar, Yendo oraz Xperia X8
Źródło zdjęć: © Sony Ericsson
16.06.2010 15:10, aktualizacja: 16.06.2010 15:20

Firma Sony Ericsson przedstawiła nowe telefony. W ofercie tego producenta pojawiły się modele Cedar, Yendo oraz kontynuacja serii Xperia - X8.

Sony Ericsson Cedar

Sony Ericsson Cedar to telefon komórkowy dla ludzi, którzy poszukują łatwego sposobu na łączenie się z Internetem w przystępnej cenie. Telefon oferuje użytkownikom możliwości przeglądania Internetu, dzięki funkcjom takim jak 3. HSDPA, a także zapewnia dostęp do serwerów poczty elektronicznej i portali społecznościowych.

Obraz
© Cedar (fot. Sony Ericsson)

Telefon oferuje łączenie się z portalami społecznościowymi dzięki aplikacji Widget Manager 2.0 –. pozwalającej użytkownikom na dostęp do serwisów społecznościowych z ekranu stand-by.

Model Sony Ericsson Cedar obsługuje następujące sieci: UMTS HSDPA 210. i GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSDPA 850/1900/2100 oraz EDGE 850/900/1800/1900.

Telefon Sony Ericsson Cedar dostępny będzie na wybranych rynkach od trzeciego kwartału w kolorach: czarno-srebrnym oraz czarno-czerwonym. Sony Ericsson Yendo

Sony Ericsson Yendo to pierwszy w pełni dotykowy telefon Walkman. Urządzenie wykorzystuje dotykowy interfejs oparty na ikonach w czterech rogach ekranu, który zadebiutował w modelach Sony Ericsson Xperia (X1. mini oraz X10 mini pro).

Obraz
© Yendo (fot. Sony Ericsson)

Użytkownicy będą mogli wybierać spośród licznych kombinacji kolorystycznych. Dotykowy interfejs użytkownika, oparty na ikonach w czterech rogach ekranu, pozwala także na wyszukiwanie najważniejszych funkcji telefonu w prosty sposób na ekranie o przekątnej 2,6 cala.

Model Sony Ericsson Yendo obsługuje następujące sieci: GSM GPRS/EDGE Rx 850/190. oraz GSM GPRS/EDGE Rx 900/1800.

Telefon Sony Ericsson Yendo z funkcją Walkman będzie dostępny na wybranych rynkach od czwartego kwartału w kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym, różowym, fioletowym, czerwonym, srebrnym, białym i żółtym. Sony Ericsson Xperia X8

Model Sony Ericsson Xperia X8 to rozrywkowy smartfon. Interfejs użytkownika jest w nim podobny do tego, jaki posiada telefon Xperia X1. mini czy wyżej wspomniany Yendo. Również oparty jest on na czterech ikonach umieszczonych w rogach trzycalowego ekranu.

Obraz
© Xperia X8 (fot. Sony Ericsson)

Model Sony Ericsson Xperia X8 posiada także aplikację Timescape umożliwiającą dostęp do wszystkich powiadomień użytkownika z jego sieci kontaktów. Otwarty system operacyjny Android zapewnia dostęp do tysięcy aplikacji z serwisu Android Market.

Oferuje także możliwość wyszukiwania i pobierania piosenek z serwisu PlayNow, a następnie słuchać swoich zasobów muzycznych przez słuchawki podłączona za pomocą wejścia typu jack 3,5 mm. Model posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.2 MPix i funkcją nagrywania filmów wideo.

Sony Ericsson Xperia X8 dostępny będzie na wybranych rynkach od trzeciego kwartału.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)