Nowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry

Nowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry

Nowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.09.2011 15:14, aktualizacja: 22.09.2011 11:34

Przedstawiamy trzy aplikacje, które zostały stworzone specjalnie dla polskich użytkowników smartfonów BlackBerry. Będą one szczególnie przydatne jesienią, która jest czasem powakacyjnych zakupów.

Dzięki nowej wersji aplikacji Allegro zakupy na najpopularniejszym portalu aukcyjnym będą łatwiejsze, a aplikacja Listonic uprzyjemni i ułatwi nam wizytę w supermarkecie. Polscy użytkownicy z pewnością docenią także aplikację UM Meteo, która pomoże uniknąć dylematu czy wziąć ze sobą parasol.

Allegro
Nowa aplikacja Allegro, zaprojektowana specjalnie dla polskich użytkowników BlackBerry, jest pierwszą na polskim rynku aplikacją dostosowaną do nowego systemu operacyjnego –. BlackBerry 7. Umożliwia ona mobilny dostęp do największego polskiego serwisu aukcyjnego. Dzięki niej można wyszukiwać, licytować, obserwować, kupować i sprzedawać produkty z każdego miejsca, o każdej porze. Aplikacja jest ściśle zintegrowana z oprogramowaniem BlackBerry, dzięki czemu można w łatwy sposób wysyłać wiadomości, odpowiadać na zapytania kupujących czy też wykonywać połączenia bezpośrednio z aplikacji, poprzez SMS, e-mail, jak również aplikację BlackBerry Messenger. Ponadto, Allegro zapewnia dynamiczne powiadamianie o aktywności na danej aukcji za pomocą komunikatów na ekranie głównym smartfona.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Aplikację można pobrać bezpłatnie stąd.

Listonic
Naukowcy udowodnili, że robiąc zakupy z listą, wydajemy mniej pieniędzy. Papierowe karteczki przechodzą już do historii, dziś najwygodniej jest skorzystać z aplikacji Listonic. Dzięki dostępnej w polskiej wersji językowej aplikacji można w łatwy sposób tworzyć mobilne listy zakupów. Produkty są automatycznie sortowane według kategorii, co ułatwia poruszanie się po alejkach sklepowych i skraca czas spędzony w sklepie. Każdą listę można współdzielić z rodziną lub znajomymi, a także edytować na poziomie telefonu lub na stronie www.listonic.com. Ponad 20. blogów i serwisów kulinarnych posiada przyciski Listonic, na które wystarczy kliknąć, aby pobrać składniki potrzebne do przygotowania wybranej potrawy i zapisać je w aplikacji.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Aplikację można pobrać bezpłatnie stąd.

UM Meteo
Aplikacja UM Meteo oferuje użytkownikom BlackBerry dostęp do bardzo szczegółowej prognozy pogody. Podaje ona zarówno temperaturę, jak i przewidywane opady, siłę i kierunek wiatru, czy zachmurzenie. Profesjonalnie przygotowana prognoza pogody korzysta z meteogramów ICM (Interdisciplinary Centre for Mathematical and Computational Modelling) dla danej lokalizacji.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Aplikację można pobrać bezpłatnie stąd.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)