Nowe nagrywarki HD DVD od Samsunga

Nowe nagrywarki HD DVD od Samsunga

Nowe nagrywarki HD DVD od Samsunga
30.10.2008 12:01, aktualizacja: 30.10.2008 12:42

Samsung przedstawia nowe cyfrowe nagrywarki DVD. Wysoka jakość obrazu, prosty interfejs oraz szereg użytecznych opcji dodatkowych, to główne cechy najnowszych propozycji Samsunga.

Relaks i rozrywka bez kompromisów
Cenisz sobie dobrą rozrywkę i mocne wrażenia? Jesteś fanem piłki nożnej i wyścigów formuły 1. A może lubisz prawdziwe męskie kino akcji z dużą dawką emocji? Dzięki nagrywarkom DVD HDD Samsung będziesz mógł spędzać wolny czas dokładnie tak, jak lubisz, bez żadnych kompromisów! Cyfrowe nagrywarki dadzą Ci pełną kontrolę nad ulubionymi programami i pozwolą uniknąć kłótni o pilota. Za pomocą jednego przycisku zachowasz wszystko, co chcesz, a potem będziesz mógł odtworzyć nagranie w najbardziej dogodnym momencie. Już nigdy nie przegapisz ani sekundy meczu, nie będziesz też musiał rozwiązywać dylematów i rezygnować z ulubionego serialu na rzecz rozgrywek transmitowanych na żywo! Co więcej, dzięki nagrywarkom firmy Samsung będziesz miał niepowtarzalną okazję zachować na zawsze i odtwarzać bez końca najbardziej emocjonujące fragmenty gry. Po prostu pełna rozrywka bez kompromisów!
Bogate i przyjazne
Nagrywarki DVD HDD Samsung wyróżnia twardy dysk o pojemności od 160GB do 320GB, który pozwala zachować od 26. nawet do 534 godzin nagrania. Multimedialne opcje łączności i komunikacji z innymi urządzeniami, jak Anynet (+) czy złącze USB 2.0, gwarantują szybki i sprawny dostęp do ulubionej rozrywki. Niezwykle przystępny interfejs użytkownika – wyposażony w tryb EZ REC oraz uproszczone kopiowanie i sortowanie – został zaprojektowany w oparciu o czytelny kod wykorzystujący kolory. Dzięki tym zaletom, a także wysokiej jakości obrazu Full HD oraz praktycznym funkcjom dodatkowym (jak choćby możliwość tworzenia własnego pokazu slajdów z podkładem muzycznym), nagrywarki DVD HDD firmy Samsung należą bez wątpienia do urządzeń wyjątkowo przyjaznych użytkownikom.

Obraz
© Samsung HR 777

Zaawansowane i proste
Zastosowany w nagrywarkach DVD HDD Samsung tryb EZ REC znacznie upraszcza nagrywanie, sprowadzając cały proces do naciśnięcia jednego przycisku. Okazują się one równie proste w obsłudze jak urządzenie VCR –. zapewniają pełną kompatybilność dysku, bez potrzeby decydowania, który typ DVDR jest najbardziej odpowiedni dla nadawanego przekazu. Wystarczy jeden przycisk: nigdy dotąd nagrywanie nie było tak proste, pewne i bezpieczne!

*Przeżyj to jeszcze raz *
Nagrywarki zostały wyposażone w funkcje: Live TV Pause, Live TV Rewind oraz Chasing Playback. Teraz, oglądając ulubiony program lub emocjonujący film, możesz w każdej chwili zrobić sobie przerwę –. przynieść przekąskę lub wykonać pilny telefon – i mieć pewność, że nie stracisz ani sekundy oglądanego programu. Kluczowe momenty, niewiarygodne wyczyny sportowe, najbardziej mrożące krew w żyłach sceny akcji można cofnąć, powtórzyć, obejrzeć ponownie i cieszyć się nimi bez końca. To wszystko umożliwiają właśnie funkcje Live TV Pause oraz Live TV Rewind. Natomiast opcja Chasing Playback pozwala odtworzyć dany program jeszcze przed zakończeniem jego nagrywania. Dzięki nagrywarkom Samsung można równolegle rejestrować emitowany program i odtwarzać inne, wcześniej zarejestrowane treści.

Obraz
© Samsung HR 770

*Rozrywka pod kontrolą *
Samsung dba o to, aby bogactwo cyfrowego świata multimediów nie wymknęło się spod kontroli użytkowników. Anynet (+) to rozwiązanie, które znacząco upraszcza i usprawnia korzystanie z coraz liczniejszych domowych urządzeń cyfrowych. Dzięki niemu za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania można zarządzać wszystkimi urządzeniami A/V w domu, w tym nagrywarkami Samsung HR777. HR775 i HR773. W ten sposób domowa rozrywka staje się w pełni zintegrowana, a użytkownik zyskuje nad nią całkowitą kontrolę.

Jakość Full HD
Wspaniałą jakość obrazu zapewnia jednostopniowy proces dostrajania, który gwarantuje czysty obraz w pełnej rozdzielczości HD 1080p, jeśli tylko nagrywarka podłączona jest do HDTV. Pozwala cieszyć się najwyższą jakością obrazu i jego niezwykłą wyrazistością.

Nie tylko nagrywarka
Za pomocą szybkiego złącza USB 2.0 do nagrywarki DVD HDD Samsung można podłączyć wszystkie inne przenośne urządzenia multimedialne bez potrzeby ich konwertowania lub zgrywania ich zawartości na inny nośnik poprzez twardy dysk. Nagrywarki Samsung posiadają również nowoczesną funkcję kopiowania USB na 6 sposobów, co pozwala przenosić i zachowywać pliki z kamery, odtwarzacza MP3. przenośnego HDD czy pamięci flash do nagrywarki DVD z HDD i odwrotnie. Opcja ta umożliwia pełne wykorzystanie wszystkich posiadanych urządzeń multimedialnych zarówno w podróży, jak i w domu.

Sugerowane ceny detaliczne urządzeń to:
DVD-HR777 – 1299 PLN (320 GB)
DVD-HR775 – 999 PLN (250GB)
DVD-HR773 – 799 PLN (160 GB)
DVD-HR77. – 699 PLN (160GB, bez pełnego HD, USB, złącza Anynet+ (HDMI CEC))

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)